Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Будівельники отримали завдання прискорити темпи реконструкції ШВСМ

19 жовтня 2021 - 16:31

Сьогодні голова Запорізької обласної державної адміністрації Олександр Старух та його заступник Едуард Брутман відвідали один з знакових об'єктів «Великого будівництва» в Запорізькій області – Школу вищої спортивної майстерності.

Там проводиться масштабна реконструкція. За інформацією підрядника, рівень готовності об´єкта становить 69-73%.  Щоденно на обʼєкті  працює понад 40 будівельників. Сьогодні одночасно ведуться фасадні та внутрішні роботи, монтуються склоблоки та роботи на покрівлі, здійснюється заміна зовнішніх та внутрішніх інженерних мереж.

За словами очільника області Олександра Старуха, на реконструкцію Школи вищої спортивної майстерності у цьому році з усіх джерел фінансування спрямовано 106 млн грн, з них 60 мільйонів - це пряма субвенція з державного бюджету, 39,8 мільйонів гривень – кошти Державного фонду регіонального розвитку та 6 млн грн – обласні кошти на умовах співфінансування. Проблеми з фінансуванням відсутні.

Як зазначив Олександр Старух, з червня поточного року, коли на ШВСМ почав працювати новий підрядник, зроблено більше, ніж за чотири   попередні роки  будівництва кількома різними підрядниками. Під час спілкування з будівельниками  голова ОДА звернув увагу на неприпустимість зниження якості робіт за рахунок швидкості.

Введення в експлуатацію Школи вищої спортивної майстерності, на думку Олександра Старуха, стане подією для запорізького спорту.

  • Треба прискоритись ще. Адже досвід реконструкції та будівництва доводить, що можливі непередбачувані ситуації, які впливають на терміни  виконання робіт. Підрядник обіцяє завершити реконструкцію у поточному році. Нам потрібен результат! – наголосив  Олександр Старух.

Читайте також