Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Курганна група «Солоха» буде збережена для нащадків

20 квітня 2010 - 15:42

Під час проведення прес-конференції голова обласної державної адміністрації Борис Петров надав роз’яснення журналістам з приводу запитання щодо того, в якому стані перебуває археологічна пам’ятка національного значення курганної групи «Солоха».

Під час прес-конференції голови ОДА Бориса Петрова, яка відбулася минулого тижня, один з журналістів звернувся з проханням підтвердити або спростувати інформацію про те, що курган «Солоха», який знаходиться у Кам’янсько-Дніпровському районі, розкопує пан Володимир Тарасов - депутат обласної ради від Партії регіонів, який проживає неподалік від цієї пам’ятки.

- Ми  перевірили цю інформацію і я можу вас запевнити, що цей курган, як і всі інші, що входять до курганної групи «Солоха», ніхто, а тим більше пан Тарасов, не розкопує, - зазначив Борис Петров.

Для того, щоб журналісти отримали інформацію, так би мовити з «перших рук», очільник регіону запросив самого Володимира Тарасова відповісти на всі запитання.

За словами останнього, він дійсно проживає неподалік від кургану «Солоха», однак вже тривалий час опікується збереженням таких пам’яток національного значення, особисто сприяв правоохоронним органам у виявленні і затриманні  «чорних археологів».

Борис Петров підписав розпорядження голови облдержадміністрації щодо збереження пам’ятки національного значення курганної групи «Солоха». Зокрема, очільник регіону доручив голові Кам’янсько-Дніпровської райдержадміністрації протягом місяця вивести територію курганної групи із землекористування та встановити межі в натурі земель історико-культурного призначення. Крім того, необхідно укласти охоронний договір на пам’ятку національного значення, до цієї роботи мають бути залучені фахівці-археологи.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Відкрито можливість подання заяв для вступу на бакалавра

Відбудова зруйнованих будинків в Запоріжжі: ухвалено рішення Уряду

Вже сьогодні в графіках немає чотирьох черг одночасно. Сподіваємося, що надалі буде легше, – речниця «Запоріжжяобленерго» Зореслава Цупренко про погодинні відключення електропостачання у регіоні

Отримати грант на навчання можна буде через Дію: Уряд ухвалив постанову

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 18.07.2024

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 19.07.2024

Впродовж доби окупанти завдали 447 ударів по 13 населених пунктах Запорізької області.

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль провів засідання Уряду, присвячене Запоріжжю

Металурги Запоріжжя приймають вітання з професійним святом

«Встановіть новий застосунок банку»: МВС попереджає про нову кібершахрайську схему

Моніторинг внутрішньообласних автобусних маршрутів: виявлено порушень на 100 тисяч гривень

«Україна – це Дім» – нова онлайн-платформа для ВПО та українських шукачів притулку за кордоном