Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Кампанія з підписання договорів на постачання газу потребує прискорення

22 жовтня 2021 - 11:04

Вчора під час проведення Дня територіальних громад розглядалися питання підписання договорів з державною компанією «Нафтогаз трейдинг». За інформацією директора департаменту житлово-комунального господарства та будівництва Віталія Литвиненка в області налічується 215 установ, що використовують природній газ для опалення та фінансуються з бюджетних джерел. За останніми оперативними даними на стадії укладання договорів з компанією «Нафтогаз трейдинг» перебувають 70 установ. На думку голови ОДА – це неприпустима ситуація за кілька днів до настання холодів.

Під час обговорення питання голова ОДА Олександр Старух нагадав головам територіальних громад, що за чинним законодавством відповідальність за проведення опалювального сезону лежить на них.  

Очільник ОДА запропонував керівникам територій необхідну інформаційно-консультативну допомогу у питаннях укладання договорів на постачання газу у разі її потреби. А головам РДА дав доручення взяти договірну кампанію під особистий контроль.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю


Читайте також

Дві золотих та одна бронзова медалі: запорізькі спортсмени виступили на міжнародних турнірах

Бригада, що воює по-новому

Приватизація у Запоріжжі: на аукціон виставили недобудовану їдальню в центральній частині міста. Торги – 20 серпня 2026 року

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 07.08.2026

Упродовж доби окупанти завдали 997 ударів по 56 населених пунктах Запорізької області

Делегація Українського Червоного Хреста – з робочою поїздкою в Запорізькій області

Повернути людям домівки: у Запоріжжі відновлюють будинок на вулиці Дмитра Вишневецького

Понад 94 % задоволених клієнтів, але бракує рук: як ЦНАПи Запорізької області працюють в умовах війни

Запорізькі комунальники опановують такмед

В ЗАПОРІЖЖІ ЧЕРЕЗ НЕСПРИЯТЛИВІ ПОГОДНІ УМОВИ МОЖЕ ВІДЧУВАТИСЯ НЕПРИЄМНИЙ ЗАПАХ

Підрозділ ГУР МО «Стугна» запрошує до своїх лав тих, хто хоче не просто бути в строю, а бути корисним і важливим

В ЗАПОРІЖЖІ ЧЕРЕЗ НЕСПРИЯТЛИВІ ПОГОДНІ УМОВИ МОЖЕ ВІДЧУВАТИСЯ НЕПРИЄМНИЙ ЗАПАХ