Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Додаткові центри вакцинації відкриють у Бердянську, Мелітополі та Пологах

25 жовтня 2021 - 13:16

Сьогодні, під час наради голови запорізької облдержадміністрації Олександра Старуха з керівниками структурних підрозділів, обговорили темпи вакцинації в регіоні. Станом на 25 жовтня у  Запорізькій області щеплено 582 347 осіб, в тому числі 341 764 особи зробили перше щеплення,  240 583 особи закінчили вакцинацію (отримали 2 щеплення).  За минулий тиждень кількість вакцинованих збільшилася в два рази – щеплення отримали понад 70 тисяч осіб, втім, темпи треба все одно пришвидшувати – наголосив голова ЗОДА Олександр Старух. За умови 70% вакцинації дорослого населення область зможе перейти на найменші обмеження карантинного режиму. Базовий показник для цього – 11 тисяч щеплень на добу.

Зараз посилена увага до вакцинації працівників громадського транспорту – на сьогодні щеплення мають 51% водіїв.

Також область відкриває додаткові пункти масової вакцинації – минулого тижня ще шість з’явилося у торговельних центрах Запоріжжя. Ще два цього тижня відкриють у Мелітополі та Бердянську, також вирішують питання з додатковим центром вакцинації у Пологах.

  • Ситуація досить складна. Ми підійшли  більш підготовлені до цієї червоної зони - кисневих концентраторів закуплено понад 800, забезпеченість лікарень киснем покращилася значно за останній рік. Але вже на сьогодні майже всі місця у лікарнях зайняті. Тож наша задача - зменшити кількість людей, які потрапляють до лікарні одночасно, щоб розтягнути в часі цей пік. Єдиний спосіб полегшити перебіг хвороби – це вакцинація. Абсолютна більшість тих, хто знаходиться у лікарнях в тяжкому стані – не були вакциновані, - наголосив голова ЗОДА Олександр Старух. 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю 

Читайте також