Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

У Бердянську відкрито новий центр масової вакцинації у популярному торгівельному комплексі

26 жовтня 2021 - 14:29

Сьогодні під час робочої поїздки до Бердянську голова Запорізької облдержадміністрації Олександр Старух перевірив роботу нового пункту масової вакцинації, що відкрився у ТРЦ «Екватор».

В області триває активна кампанія зі збільшення таких центрів вакцинації саме у громадських місцях. За порадою Міністера охорони здоров’я, яку Віктор Ляшко озвучив під час свого нещодавнього візиту до Запоріжжі, пункти щеплень варто виводити за межі лікувальних закладів, аби в одному приміщенні не зустрічалися здорові люди, які хочуть зробити щеплення, і ті, хто прийшов до лікаря через симптоми захворювання. Минулого тижня у Запоріжжі було відкрито шість пунктів у торгових центрах, тепер цей приклад наслідують інші населені пункти області.

На сьогодні у Бердянську вакциновано 37,6% дорослого населення - щодня на щеплення приходить близько тисячі людей. Усі пункти вакцинації у курортному місті  працюють в посиленому режимі. Тож аби знизити навантаження на існуючі кабінети, центр первинної медико-санітарної допомоги проявив ініціативу відкрити додатковий пункт у ТРЦ «Екватор». Тут умови дозволяють підтримувати дистанцію між охочими вакцинуватися, крім того, пункт вакцинації у такому закладі зможе працювати у зручний для людей час. Щеплення в «Екваторі» бердянцям робитимуть щодня так довго, як знадобиться – це залежатиме від епідобстановки. За словами голови ЗОДА Олександра Старуха, аби область скоріше покинула «червону» зону карантину, запоріжці мають робити 11 тисяч щеплень на добу.

-  Раджу вам скористатися моделлю, яка успішно працює у центрах масової вакцинації Запоріжжя, і збільшити кількість комп’ютерів та реєстраторів, які вносять дані про вакцинацію в базу. Це дозволить пришвидшити роботу пунктів та зменшити черги. У Запоріжжі ми залучили до центрів вакцинації техніку з галузі освіти, яка зараз перебуває на канікулах, - зазначив Олександр Старух, коментуючи роботу нового центру масової вакцинації.

Також очільник області наголосив на необхідності пришвидшити темпи вакцинації в інших населених пунктах Бердянського району, адже сьогодні є громади, в яких кількість вакцинованих налічує менше десятка осіб. 


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю 

Читайте також

До уваги пасажирів!

СБУ завершила досудове розслідування щодо двох «високопосадовців» окупаційної влади на тимчасово захоплених територіях Запорізької області

Інформація про роботу мобільної лабораторії моніторингу довкілля 06.02.2023

Гвардія Наступу: долучайся до бригади НГУ “Азов”

Оперативна інформація щодо радіаційного фону на 8.00 годину 07.02.23

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 07.02.2023, 349 доба

Ключове питання – наші дії на передовій. Звернення Володимира Зеленського 06.02.2023

Оперативна інформація щодо радіаційного фону на 17.00 годину 06.02.23

Інформація про роботу мобільної лабораторії моніторингу довкілля 05.02.2023

Контроль якості атмосферного повітря та забезпечення населення деревиною для опалення в зимовий період - Департамент захисту довкілля ЗОВА звітував про роботу за 2022 рік

«Перевізник зима - 2023»: у Запорізькій області відбулась перевірка транспортних засобів

Запорізька ОВА передала військовим габіони для укріплення оборонних споруд