Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Без якісних пропозицій не буде якісних реформ

23 квітня 2010 - 16:12

За два тижні регіональний комітет економічних реформ має передати в Центральний комітет пропозиції щодо законодавчого та інституційного забезпечення реформ. Також триває робота в комітетах щодо підготовки пропозицій до комітету економічних реформ. Як було зазначено сьогодні на нараді робочих груп комітетів та підгруп комітетів під головуванням заступника голови облдержадміністрації Геннадія Фукса, всі пропозиції від груп мають бути якісними.

- Є претензії до деяких підгруп стосовно розроблених пропозицій до реформ в країні та регіоні. Я хочу на їх прикладі попередити всіх, що «налити води» і представити це як концепцію розвитку не вийде. Ваші пропозиції мають бути по-перше якісними, по-друге – включати найсучасніші підходи та інновації в галузі – наголосив заступники голови області.

Під час наради прозвучало, що найбільш професійні та актуальні пропозиції надали робочі підгрупи з питань податкових змін, житлово-комунальної сфери та з питань малого і середнього бізнесу.

Крім того під час наради було вирішено, для максимального об’єднання зусиль всіх жителів регіону, щотижня залучати як найширшу аудиторію. Публічні обговорення, «круглі столи», презентації – стануть тими публічними заходами на які буде запрошене широке коло громадськості.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також