"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Розпочато новий цикл підготовки до наступних Олімпійських ігор у Парижі

28 жовтня 2021 - 17:01

Сьогодні у «Запорізькому обласному центрі молоді» відбулося друге засідання колегії Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації. Спілкування проходило з використанням програмного забезпечення Zoom. 

Начальник Управління молоді, фізичної культури та спорту  облдержадміністрації Наталія Власова розповіла про результати участі національних збірних команд України в іграх XXXII літньої Олімпіади та XVI літньої Паралімпіади у м.Токіо (Японія), про результати виступів запорізьких спортсменів у їх складі.

  • Незважаючи, на той факт, що на літні Олімпійські види спорту держава за 5 років витратила 3 млрд грн, була підвищена заробітна плата для державних тренерів та збільшений розмір тарифних розрядів для тренерів-викладачів закладів фізичної культури та спорту, збільшені розміри стипендій, надана можливість тренуватися  на найкращих спортивних базах як України так і країн Європи, на Олімпійські ігри в Токіо збірна України поїхала найменшою делегацією за всю історію виступів національної команди на літніх Олімпіадах. Українці змогли вибороти лише 158 ліцензій, - сказала Наталія Власова. 

За результатами п’ятирічної боротьби до Олімпійських ігор потрапило 8 спортсменів Запорізької області. Слід зазначити, що це найменша кількість спортсменів Запорізької області у складі збірної команди України за часи Незалежності.

Аналізуючи виступ запорізьких спортсменів, директор КЗ «Обласна школа вищої спортивної майстерності» Олексій Гацуля зауважив, що наші спортсмени гідно представили Запорізьку область на Олімпійських іграх. 

- Кожен з них показав свій найвищий результат, а Запорізька область  підтвердила свій статус лідерів серед регіонів України. За результатами підготовки відбору запорізьких спортсменів тренерами ШВСМ та головними тренерами Збірних команд України проведено глибокий аналіз, виявлені та враховані помилки, зроблені відповідні висновки, внесені корективи в наступну підготовку, – зазначив Олексій Гацуля.

Вже традиційно, краще виступили запорізькі спортсмени-параолімпійці. Це 9 медалей: 1 золота, 5 срібних  та 3 бронзові. 

Також на колегії було розглянуто питання пріоритетності індивідуальних олімпійських видів спорту в Запорізькій області на наступний Олімпійський цикл.  

Колегія вирішила затвердити Положення про критерії пріоритетності індивідуальних олімпійських видів спорту в Запорізькій області та список пріоритетних видів спорту на наступний Олімпійський цикл у грудні 2021 року. 


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Читайте також

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції СOVID-19 в Запорізькій області

​​6 622 нових випадки COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 5 грудня 2021 року

У Запоріжжі пройшов авторський концерт заслуженої діячки мистецтв України Наталії Боєвої

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції СOVID-19 в Запорізькій області

​​13 206 нових випадків COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 4 грудня 2021 року

Україна впевнено рухається до створення комфортних умов життя для людей з інвалідністю – Президент

Обласна влада тримає на контролі вирішення проблем, що турбують ветеранів та членів їх родин

Людей з протипоказаннями до вакцинації менше ніж 1% від дорослого населення України

Машинобудівне конструкторське бюро Прогрес відзначає 30-річчя Збройних Сил України

Будівництво мосту вже на фінішній прямій: змонтовано останній вант

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції СOVID-19 в Запорізькій області

Увага суспільства до проблем волонтерів та осіб з інвалідністю має бути постійною