Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Оголошення

До уваги сільгосптоваровиробників!

1 листопада 2021 - 11:02

Приватним підприємством "АСКОН" (смт Якимівка, Мелітопольський район, Запорізька область) реалізується проєкт «Створення центрів агрокомпетенцій/агрохабів з надання комплексних послуг для агровиробників плодово-овочевої та ягідної продукції», що адмініструється Програмою USAID з аграрного та сільського розвитку (АГРО) відповідно до договору субгранту  № AGRO-S2-50.

В рамках проекту надаватимуться наступні консультаційні послуги:

  • Спільна закупівля матеріально-технічних засобів (засоби захисту рослин, добрива, насіння, саджанці);
  • Консультування в області бухгалтерського обліку, подання звітності, оподаткування;
  • Консультації з юридичних питань;
  • Консультації з питань земельного законодавства;
  • Консультації з підготовки грантових заявок;
  • Консультації по вирощуванню плодових, овочевих та ягідних культур.

Крім того надаватиметься ряд технологічних послуг:

  • Посів овочевих культур італійською овочевою сівалкою Agricola;
  • Обробка та обмір полів дронами;
  • Обробка ґрунту.

Діяльність Агрохабу передбачає проведення комплексу семінарів та тренінгів із залученням кваліфікованих спікерів.

Якщо ви представник юридичної особи, приватний підприємець, одноосібник, чи просто займаєтесь вирощуванням плодо-овочевої чи ягідної продукції, то вам точно до нас!

Ставайте учасником Агрохабу і ми допоможемо вам підвищити ефективність вашої діяльності. Як це зробити? Заповніть коротку реєстраційну форму

https://docs.google.com/forms/d/1N3HAYYFgsyW6IgbmcNf-DqKL_2NAUTq3SPafD0uTKuQ/edit?usp=sharing  і ми з вами зв’яжемось. Участь в Агрохабі БЕЗКОШТОВНА!

Читайте також

Кібербезпека для бізнесу: інструменти та технології захисту

Запоріжці зможуть перевіряти причини відключень онлайн: нова опція на сайті Запоріжжяобленерго

Зміни в ментальному здоров’ї та благополуччі дітей: сімейне опитування дітей і батьків

Відбір на навчання представників громадських організацій, які залучатимуться до здійснення візитів в межах Національного превентивного механізму (НПМ)

Старт онлайн-челенджу #БезСтереотипів: запоріжців запрошують поділитися своєю історією

Впродовж доби окупанти завдали 673 удари по 19 населених пунктах Запорізької області

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 31.10.2025

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1345-го дня війни

Запоріжжя повертає титул гандбольної столиці України: у місті пройшов турнір на Кубок голови Запорізької ОДА

Жовтневий дайджест новин проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади»

Один із коледжів Запоріжжя готовий до опалювального сезону та можливих блекаутів

Нічний удар по Запоріжжю: ворог продовжує вбивати мирних людей та руйнувати будинки