"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Відбулася чергова нарада з проблемних питань будівництва мостів

1 листопада 2021 - 15:19

Сьогодні під головуванням очільника Запорізької ОДА Олександра Старуха відбулася робоча нарада щодо будівництва мостових переходів через р. Дніпро. На порядку денному розглядалися два питання: відселення мешканців з о. Хортиця та передачі Службою автомобільних доріг у Запорізькій області лінії електропередач 35 кВ на баланс ПАТ «Запоріжжяобленерго». Ці об´єкти  заважають подальшому будівництву мостових переходів через Дніпро.

 У нараді взяли участь перший заступник голови ОДА Володимир Шустов, заступник голови Едуард Брутман, заступник голови Державного агентства автомобільних доріг Андрій Івко; перший заступник міського голови Запоріжжя  з питань діяльності виконавчих органів ради Олександр Власюк; депутат Запорізької міської ради, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Роман Таран, керівники установ та підприємств, які задіяні у будівництві мостів.

Для забезпечення своєчасних темпів будівництва об’єкту інженерно-транспортної інфраструктури підлягає знесенню 14 будинків по вул. Січі на о. Хортиця. Мешканці не мають права власності на дані житлові будинки. У технічних паспортах БТІ вказані як користувачі. За підсумками обговорення було вирішено пропрацювати кілька варіантів відселення. Представники влади міста пообіцяли всебічну підтримку задля того, аби будівництво мостових переходів відбувалося за графіком.

Обговорюючи питання передачі високовольтної лінії від «Служби автодоріг в Запорізькій області» на  баланс ПАТ «Запоріжжяобленерго», учасники наради зазначили, що  виконання процедури введення в експлуатацію кабельної лінії можливо після її реконструкції.

Були окреслені чіткі завдання з термінами виконання усім учасникам робочої наради.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю


Читайте також

Стиль “Великого будівництва” і команди Президента: робити все вчасно, якісно, і для людей

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 в Запорізькій області

15 444 нові випадки COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 23 січня 2022 року. Зокрема, захворіли 2298 дітей та 264 медпрацівники.

Вітання голови облдержадміністрації Олександра Старуха з Днем Соборності України

За участі Президента України Володимира Зеленського у Запоріжжі відкрили вантовий міст через Дніпро

Запоріжжя зустрічало Президента України 9-кілометровим ланцюгом Єдності

У Запоріжжі Глава держави приєднався до флешмобу «Живий ланцюг» з нагоди Дня Соборності України

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції СOVID-19 в Запорізькій області

22 473 нові випадки COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 22 січня 2022 року. Зокрема, захворіли 2838 дітей та 535 медпрацівників.

На урочистому закритті регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine» вітали переможців

“Ми - це Україна”: у Запорізькій облдержадміністрації відбувся телеміст між Запоріжжям та Львовом

В обласному центрі з нагоди Дня Соборності поклали квіти до погруддя Кобзарю