Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Реконструкція Запорізької обласної лікарні – показовий проєкт для всієї України

2 листопада 2021 - 14:48

Під час робочого візиту до Запоріжжя Прем’єр-Міністр України Денис Шмигаль відвідав обласну клінічну лікарню. Головний медичний заклад регіону за останні роки зазнав кардинальних змін завдяки програмі Президента «Велике будівництво».

Прем’єр-Міністр ознайомився з новим відділенням екстреної невідкладної медичної допомоги, реконструкція якого завершилася цього року. Відділення не лише зазнало повного капітального ремонту, а й повністю оновило філософію своєї роботи – тут об’єднали приймальне і реанімаційне відділення, аби мати можливість не втрачаючи дорогоцінних секунд, надавати допомогу особливо тяжким хворим. Сьогодні цей підрозділ лікарні вже працює у повному режимі.

Також Денис Шмигаль ознайомився з майданчиком санавіації, який вже запущено в роботу. Залучення медичного гелікоптеру – ще один з етапів перетворення запорізької обласної лікарні на перший в Україні  міжрегіональний медичний хаб, що об’єднає інтелектуальні, технічні та інші ресурсні можливості кількох медичних закладів. Цей проєкт Уряд планує масштабувати в межах України.

Зараз в запорізькій обласній лікарні триває реконструкція  вхідної групи – створюють новий центральний вхід з урахуванням вимог інклюзії, відновлюють лікарняне подвір’я. Окремо Прем’єр-Міністр звернув увагу на термомодернізацію, яку зроблено у головному корпусі медичного закладу. Денис Шмигаль наголосив – цей приклад мають наслідувати в усій Україні.

 

-Тут в обласній лікарні ми бачимо розвиток приймального відділення, відділення екстреної медицини. Важливо, що є енергозбереження самих об’єктів - цілий проєкт по утепленню і термомодернізації головного корпусу. Це дуже важливо на фоні зростання цін на енергоносії, я завжди наголошую, що сьогодні енергоефективність і енергозбереження є важливими  складовими національної безпеки в частині енергетики,  і споживання енергоресурсів нашої держави.  Такі проєкти показові, важливі, і ми наполегливо рекомендуємо всім бюджетним, комерційним організаціям, громадянам  України вживати заходів щодо енергозбереження, збереження тепла, пошуку альтернативних джерел енергії. Це дуже  важливо на фоні енергетичної і газової кризи, яка розгорнулася на Європейському  континенті, - зазначив Прем’єр-Міністр України Денис Шмигаль.


Департамент культури та інформаційної політики


Читайте також

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 17.00 годину 16.05.2022

Заступник голови обласної державної адміністрації Сиволап Віталій Вікторович

Поліцейські зафіксували черговий факт ворожого обстрілу мирного населення Пологівського району

Обласний центр зайнятості продовжує надавати свої послуги

Оперативна інформація щодо безпечності питної води в запорізькій області за 15.05.2022

Інформація про роботу мобільної лабораторії моніторингу довкілля 15.05.2022

Оперативна інформація щодо радіаційного фону на 08.00 годину 15.05.2022 р.

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 16.05.2022 року (08:00) - ЗСУ, 82 доба (ВІДЕО)

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 15.05.2022 року (22:00) - ЗСУ, 81 доба (ВІДЕО)

Окупанти знаходяться в глухому куті. Звернення Володимира Зеленського 15.05.2022 (Відео)

На Запоріжжі продовжується документування фактів воєнних злочинів російських окупантів.

Академічний козацький ансамбль пісні і танцю «Запорожці» презентував захисникам нашого краю програму «Встань, козацька славо»