Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Відключень енергоносіїв в Україні не буде - запевнив Прем’єр Міністр України під час візиту до Запоріжжя

2 листопада 2021 - 16:25

Початок опалювального сезону та збереження цін на енергоносії стало однієї з ключових тем під час візиту до Запоріжжя Прем’єр Міністра України Дениса Шмигаля.

За словами посадовця, опалювальний сезон в Україні стартував на 80%, ще 20% - це ті території, де температурний режим поки дозволяє не вмикати опалення житлового сектору, але соціальна сфера вже з теплом. 

Уряд доклав максимум зусиль, аби опалювальний сезон 2021/2022 в Україні пройшов стабільно. Денис Шмигаль наголосив - ніяких відключень  газу та електрики не передбачається. 


Урядовим рішенням, на виконання рішення РНБО заборонили відключення споживачів і бюджетних і приватних установ від газопостачання, незалежно від наявності угоди - автоматично людина або бюджетна чи комунальна установа переходить до  НАК “Нафтогаз України, так званого ”постачальника останньої надії“”. Ціна річна зафіксована - 7.96 грн для приватних осіб, 7.42 грн для комунальних установ, для бюджетних та комунальних установ, які опалюють себе самостійно, ціна разом с транспортуванням та ПДВ складає 16.80 грн. Це на фоні цін в Європі, де ціна на газ сягає до 30 грн. Опалювальний сезон зірваним не буде, він пройде стабільно, “Нафтогаз” і Уряд гарантують! - сказав Денис Шмигаль.



В контексті старту опалювального сезону Прем’єр Міністр відвідав найбільшу в Україні, та одну з найбільших в Європі атомних станцій - Запорізьку. на сьогодні атомна енергетика складає основу української енергетики та дає країні базове постачання електроенергії.

За словами Дениса Шмигаля, задля стабільного проходження опалювального сезону досягнуто домовленостей з НАЕК “Енергоатом” щодо роботи 14-ти енергоблоків Запорізької атомної електростанції  протягом осені-зими 2021/2022. Це дасть гарантії стабільності на ринку електроенергії України.


Департамент культури та інформаційної політики


Читайте також

Впродовж доби окупанти завдали 754 ударів по 44 населених пунктах Запорізької області

«Франція продовжує підтримувати Україну, і я переконаний – світ має робити так само», – Надзвичайний і Повноважний Посол Французької Республіки в Україні Гаель Весьєр

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 22.02.2026

Упродовж доби окупанти завдали 596 ударів по 41 населеному пункту Запорізької області

Упродовж доби окупанти завдали 679 ударів по 36 населеним пунктам Запорізької області

Підтримка запоріжців у дії: гаряча лінія із заступницею голови Запорізької ОДА Людмилою Бухаріною

Запорізька область готує план дій у відповідь на зміни клімату

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 21.02.2026

Міжнародний день рідної мови

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 20.02.2026

Державна підтримка та пільгові кредити: нові можливості для бізнесу в умовах енерговикликів

Знання, що рятують життя: понад 600 студентів опанують основи нацспротиву в Запоріжжі