"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

В лікарнях Запорізької області зайнято 72% ліжок з киснем

8 листопада 2021 - 12:45

Голова Запорізької облдержадміністрації Олександр Старух провів нараду з керівниками структурних підрозділів ЗОДА. Обговорили статистику поширення COVID-19 у регіоні, темпи вакцинації, спільні кроки щодо зниження рівня захворюваності. 

Як розповів директор Департаменту охорони здоров’я Олексій Кулинич, в області зайнято 72% ліжок з киснем, знизити статистику вдалося завдяки збільшенню місць в лікарнях регіону - за останні кілька тижнів додали понад 500 ліжок. Якщо ж аналізувати за кількістю госпіталізованих у тяжкому стані, вона стабільно висока - зараз на лікуванні перебуває понад 2500  осіб.

Голова ЗОДА Олександр Старух зазначив, що медичні заклади області працюють стабільно, хоч і з великим навантаженням. Обласна влада і надалі робитиме все, щоб покращити умови  лікування пацієнтів та роботи медиків. Зокрема, на найближчу сесію обласної винесуть питання фінансування нових кисневих станції - їх хочуть створити в усіх 23 лікарнях області, які лікують хворих на  COVID-19. Також очільник області наголосив на необхідності страхування медичних працівників  регіону. 

Крім цього, під час  наради керівникам підрозділів ЗОДА нагадали, що від сьогодні в дію вступила постанова Кабінету Міністрів України, яка забороняє працювати держслужбовцям і представникам інших визначених категорій без наявності щеплення - таких осіб відсторонено від роботи без збереження заробітної плати. 


Департамент культури та інформаційної політики

Читайте також

Стиль “Великого будівництва” і команди Президента: робити все вчасно, якісно, і для людей

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 в Запорізькій області

15 444 нові випадки COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 23 січня 2022 року. Зокрема, захворіли 2298 дітей та 264 медпрацівники.

Вітання голови облдержадміністрації Олександра Старуха з Днем Соборності України

За участі Президента України Володимира Зеленського у Запоріжжі відкрили вантовий міст через Дніпро

Запоріжжя зустрічало Президента України 9-кілометровим ланцюгом Єдності

У Запоріжжі Глава держави приєднався до флешмобу «Живий ланцюг» з нагоди Дня Соборності України

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції СOVID-19 в Запорізькій області

22 473 нові випадки COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 22 січня 2022 року. Зокрема, захворіли 2838 дітей та 535 медпрацівників.

На урочистому закритті регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine» вітали переможців

“Ми - це Україна”: у Запорізькій облдержадміністрації відбувся телеміст між Запоріжжям та Львовом

В обласному центрі з нагоди Дня Соборності поклали квіти до погруддя Кобзарю