Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини районів

3-4 роки і проблем з водопостачанням не буде

19 січня 2006 - 16:36

            

 

                                   Водогін Вільнянського району має довжину понад 600 кілометрів. В більшості своїй збудований 40-50 років тому. Аварійні ситуації виникають в будь-який час і на  будь-якій дільниці. Минулого літа майже вся Купріянівка страждала від нестачі води, бо труби проржавіли. Замінити їх не було як – спеціальної техніки в селі не має.

            Районна виконавча влада взялася за вирішення проблеми. За спільні кошти з державного та місцевих бюджетів нині придбано два екскаватори для риття траншей. Щоб закрити питання району потрібно ще два. Вільнянці впевнені, що нинішнього року придбають техніку. Поділять її між сільськими комунгоспами, один екскаватор на 5 сільрад. Кажуть, що цього досить буде.  А потім візьмуться за заміну металевих труб на пластикові. Вони надійніші, дешевші, а значить вигідніші. Про економічну доцільність дбають у всьому.  Ті ж труби планують виготовляти у себе в Вільнянську.

            Ключі від перших двох екскаваторів голова райдержадміністрації вручив сільським головам сіл Михайло-Лукашевого та Кам’яного.

            Заступник голови облдержадміністрації Олена Зайковська привітала сільчан з корисним придбанням і запевнила, що в рік села держава зверне особливу увагу на проблеми сільського населення.

 

Прес-служба облдержадміністрації

Читайте також

Без черг і кабінетів: подати заяву на засоби реабілітації тепер можна онлайн

В Запоріжжі триває ліквідація наслідків після підступної нічної атаки ворога

У Запоріжжі СБУ ліквідувала чергову схему втечі «ухилянтів» за кордон

«Поранення – це травми, і я вмію з ними працювати», – тренер з тхеквондо готовий допомогти ветеранам відновитися за допомогою спорту

Загалом упродовж доби окупанти завдали 403 удари по 13 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1223-го дня війни

Події червня в об’єктиві фотожурналістів ОДА: завжди оперативно та неупереджено

Підземна школа – безпечна, спортивний майданчик – будується

Почути голос релокованих громад: в Запоріжжі відбулося засідання членів Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України Запорізької області

За матеріалами СБУ 15 років тюрми отримала агентка фсб, яка коригувала удари ворога по Запоріжжю

З Чехії до України – з любов’ю: в кожного маленького українця має бути щасливе дитинство

Права, обов'язки, державні символи: в Запоріжжі організували квест до Дня Конституції