"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Відбулось онлайн-засідання регіональної комісії з визначення статусу осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

23 листопада 2021 - 11:40

Сьогодня під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Руслана Шиханова відбулось онлайн-засідання регіональної комісії з визначення статусу осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категоріям громадян. До зустрічі в онлайн-режимі приєдналися  в. о. директора Департаменту соціального захисту населення Катерина Кривошей та інші члени регіональної комісії.

Основним завданням комісії, як зазначав Руслан Шиханов, є розгляд документів та прийняття рішень з метою вирішення питань визначення статусу окремим категоріям громадян. Усі рішення приймаються відповідно до постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категоріям громадян».

У зв’язку із затвердженням нових зразків посвідчень, до 1 січня 2022 року має відбутися заміна посвідчень. Це стосується осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (категорія 1); учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС (категорії 2 і 3) з числа громадян, які брали участь у ліквідації інших ядерних аварій, у ядерних випробуваннях, військових навчаннях із застосуванням ядерної зброї, складанні ядерних зарядів та проведенні на них регламентних робіт.

На засіданні було прийнято рішення замінити посвідчень трьох учасників ліквідації ядерних аварій (категорія 2),  одного учасника ліквідації ядерних аварій (категорія 3),  шести учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС (категорія 1), та особи, потерпілої внаслідок Чорнобильської катастрофи (категорія 1). Окрім заміни вже існуючих посвідчень було вирішено надати одне посвідчення дружині померлого громадянина з числа учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та одне посвідчення дитини, яка потерпіла від Чорнобильської катастрофи.


Департамент культури та інформаційної політики

Читайте також

Стартував регіональний конкурс "Благодійне Запоріжжя-2021"

У фотоконкурсі пам'яток культури для Вікіпедії обрали найкраще фото Запорізької області 2021 року

Олександр Старух на прямому зв'язку з мешканцями області

Представники Консультативної Місії ЄС нададуть консультативну та технічну допомогу

Розглядається можливість надати право купувати ліки за програмою «єПідтримка» для осіб з інвалідністю першої групи – селекторна нарада

Освітній серіал «Безбар'єрна грамотність»

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції СOVID-19 в Запорізькій області

24 321 новий випадок COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 26 січня 2022 року. Зокрема, захворіли 2 809 дітей та 642 медпрацівники.

Звернення Президента України Володимира Зеленського

Важливі аспекти щеплення стосуються і дітей, і людей поважного віку.

Вже 49% дорослого населення України отримали принаймні одну дозу вакцини від COVID-19.

Влада сприяє стабілізації роботи Державного підприємства «Бердянський торговельний порт»