Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Відбулось онлайн-засідання регіональної комісії з визначення статусу осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

23 листопада 2021 - 11:40

Сьогодня під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Руслана Шиханова відбулось онлайн-засідання регіональної комісії з визначення статусу осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категоріям громадян. До зустрічі в онлайн-режимі приєдналися  в. о. директора Департаменту соціального захисту населення Катерина Кривошей та інші члени регіональної комісії.

Основним завданням комісії, як зазначав Руслан Шиханов, є розгляд документів та прийняття рішень з метою вирішення питань визначення статусу окремим категоріям громадян. Усі рішення приймаються відповідно до постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категоріям громадян».

У зв’язку із затвердженням нових зразків посвідчень, до 1 січня 2022 року має відбутися заміна посвідчень. Це стосується осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (категорія 1); учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС (категорії 2 і 3) з числа громадян, які брали участь у ліквідації інших ядерних аварій, у ядерних випробуваннях, військових навчаннях із застосуванням ядерної зброї, складанні ядерних зарядів та проведенні на них регламентних робіт.

На засіданні було прийнято рішення замінити посвідчень трьох учасників ліквідації ядерних аварій (категорія 2),  одного учасника ліквідації ядерних аварій (категорія 3),  шести учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС (категорія 1), та особи, потерпілої внаслідок Чорнобильської катастрофи (категорія 1). Окрім заміни вже існуючих посвідчень було вирішено надати одне посвідчення дружині померлого громадянина з числа учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та одне посвідчення дитини, яка потерпіла від Чорнобильської катастрофи.


Департамент культури та інформаційної політики

Читайте також

Керівник ЗОВА перевірив, як готуються до навчального року освітні заклади

Розв'язання проблем Пологівського району на контролі обласної влади

Україна збирає Армію дронів

За добу поліцейські зафіксували 12 повідомлень про наслідки артобстрілів по населеним пунктам запорізького краю

Інформація про роботу мобільної лабораторії моніторингу довкілля 17.08.2022

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 08.00 годину 18.08.2022

На базі «Енергоатому» створено кризовий штаб для цілодобового моніторингу ситуації на ЗАЕС

Теми опалювального сезону та безпечної освіти продовжують обговорювати на всіх рівнях влади

Увага!

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 18.08.2022, 176 доба

Вдячний кожному й кожній, хто боронить позиції й допомагає нашим воїнам. Звернення Президента 17.08 (Відео)

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 17.00 годину 17.08.2022