"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

ЗАПОРІЗЬКІ ВЕТЕРАНИ МАЮТЬ ОТРИМУВАТИ ЯКІСНІ МЕДИЧНІ ПОСЛУГИ

23 листопада 2021 - 13:15

У Запорізькій обласній лікарні завершується ремонт госпітального відділення для ветеранів бойових дій на Донбасі та воїнів-афганців.

Облаштування шпитального відділення завершиться до кінця року. Приміщення для цього відділення - це частина відділення судинної хірургії на 6 поверсі.

Сьогодні заступниця голови облдержадміністрації Злата Некрасова відвідала госпітальне відділення та оцінила стан  робіт, що наразі проводяться у закладі.

У новому   відділенні передбачено 10 палат, де одночасно зможуть перебувати 25 хворих, палати розраховані для 2-х та 4-х пацієнтів. У кожній палаті буде свій санвузол, побутова техніка (чайник, мікрохвильова піч, телевізор), посуд.

- Ці зміни в організації перебування  наших ветеранів в лікарні надважливі сьогодні, адже останній рік в області були певні складнощі із наданням  медичної допомоги та організацією реабілітації для учасників бойових дій, - зазначила Злата Некрасова. – Влада і надалі буде робити все можливе, щоб забезпечити їм  комфортне та якісне медичне  обслуговування.

 

Департамент культури та інформаційної політики

Читайте також

Паспортні послуги на Гіді з державних послуг

«Безбар’єрна грамотність».

Поліомієліт: коли щеплювати дитину від поліомієліту?

Стартував регіональний конкурс "Благодійне Запоріжжя-2021"

У фотоконкурсі пам'яток культури для Вікіпедії обрали найкраще фото Запорізької області 2021 року

Олександр Старух на прямому зв'язку з мешканцями області

Представники Консультативної Місії ЄС нададуть консультативну та технічну допомогу

Розглядається можливість надати право купувати ліки за програмою «єПідтримка» для осіб з інвалідністю першої групи – селекторна нарада

Освітній серіал «Безбар'єрна грамотність»

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції СOVID-19 в Запорізькій області

24 321 новий випадок COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 26 січня 2022 року. Зокрема, захворіли 2 809 дітей та 642 медпрацівники.

Звернення Президента України Володимира Зеленського