"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Сформовано проєкт плану здійснення комплексних заходів державного нагляду на 2022 рік

23 листопада 2021 - 16:50

Державна регуляторна служба України, яка реалізує регуляторну політику та політику з питань контролю у сфері господарської діяльності,  інформує про проєкт плану здійснення комплексних заходів державного нагляду на наступний рік. Комплексний план заходів має на меті забезпечення захисту законних прав та інтересів суб’єктів господарювання та покращення комунікації при формуванні й проведенні планових заходів державного нагляду.

Відповідно до статті 5 Закону України “Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності”, заходи та перевірки здійснюються відповідно до річних планів, затверджених органами державного нагляду. При цьому, якщо один і той самий суб’єкт вноситься до плану перевірки різних органів державного нагляду - це є підставою для здійснення комплексного планового заходу державного нагляду (контролю).

Органи державного нагляду визначають перелік суб’єктів господарювання, які підлягають плановим заходам державного нагляду у плановому періоді та не пізніше 15 жовтня року, що передує плановому, забезпечуються внесення відомостей про про таких суб’єктів господарювання до інтегрованої автоматизованої системи державного нагляду для визначення суб’єктів, які підлягають комплексним плановим заходам.

Суб’єкт господарювання має право відмовитися від проведення комплексного планового заходу державного нагляду (контролю), звернувшись з відповідною заявою до Державної регуляторної служби України. Звертатися необхідно    до затвердження плану. У такому разі перевірка відбудеться згідно з річними планами органів державного нагляду (контролю).

Ознайомитись з проектом плану можна на сайті Пілотного модуля  планування заходів державного нагляду та збору інформації для запуску інтегрованої автоматизованої системи державного контролю (https://inspections.gov.ua/).


Департамент культури та інформаційної політики

Читайте також

В облдержадміністрації пройшло онлайн-навчання для лікарів на тему «COVID-19: підходи до діагностики та лікування в умовах триваючої пандемії»

Паспортні послуги на Гіді з державних послуг

«Безбар’єрна грамотність».

Поліомієліт: коли щеплювати дитину від поліомієліту?

Стартував регіональний конкурс "Благодійне Запоріжжя-2021"

У фотоконкурсі пам'яток культури для Вікіпедії обрали найкраще фото Запорізької області 2021 року

Олександр Старух на прямому зв'язку з мешканцями області

Представники Консультативної Місії ЄС нададуть консультативну та технічну допомогу

Розглядається можливість надати право купувати ліки за програмою «єПідтримка» для осіб з інвалідністю першої групи – селекторна нарада

Освітній серіал «Безбар'єрна грамотність»

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції СOVID-19 в Запорізькій області

24 321 новий випадок COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 26 січня 2022 року. Зокрема, захворіли 2 809 дітей та 642 медпрацівники.