Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Сформовано проєкт плану здійснення комплексних заходів державного нагляду на 2022 рік

23 листопада 2021 - 16:50

Державна регуляторна служба України, яка реалізує регуляторну політику та політику з питань контролю у сфері господарської діяльності,  інформує про проєкт плану здійснення комплексних заходів державного нагляду на наступний рік. Комплексний план заходів має на меті забезпечення захисту законних прав та інтересів суб’єктів господарювання та покращення комунікації при формуванні й проведенні планових заходів державного нагляду.

Відповідно до статті 5 Закону України “Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності”, заходи та перевірки здійснюються відповідно до річних планів, затверджених органами державного нагляду. При цьому, якщо один і той самий суб’єкт вноситься до плану перевірки різних органів державного нагляду - це є підставою для здійснення комплексного планового заходу державного нагляду (контролю).

Органи державного нагляду визначають перелік суб’єктів господарювання, які підлягають плановим заходам державного нагляду у плановому періоді та не пізніше 15 жовтня року, що передує плановому, забезпечуються внесення відомостей про про таких суб’єктів господарювання до інтегрованої автоматизованої системи державного нагляду для визначення суб’єктів, які підлягають комплексним плановим заходам.

Суб’єкт господарювання має право відмовитися від проведення комплексного планового заходу державного нагляду (контролю), звернувшись з відповідною заявою до Державної регуляторної служби України. Звертатися необхідно    до затвердження плану. У такому разі перевірка відбудеться згідно з річними планами органів державного нагляду (контролю).

Ознайомитись з проектом плану можна на сайті Пілотного модуля  планування заходів державного нагляду та збору інформації для запуску інтегрованої автоматизованої системи державного контролю (https://inspections.gov.ua/).


Департамент культури та інформаційної політики

Читайте також

Керівник ЗОВА перевірив, як готуються до навчального року освітні заклади

Розв'язання проблем Пологівського району на контролі обласної влади

Україна збирає Армію дронів

За добу поліцейські зафіксували 12 повідомлень про наслідки артобстрілів по населеним пунктам запорізького краю

Інформація про роботу мобільної лабораторії моніторингу довкілля 17.08.2022

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 08.00 годину 18.08.2022

На базі «Енергоатому» створено кризовий штаб для цілодобового моніторингу ситуації на ЗАЕС

Теми опалювального сезону та безпечної освіти продовжують обговорювати на всіх рівнях влади

Увага!

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 18.08.2022, 176 доба

Вдячний кожному й кожній, хто боронить позиції й допомагає нашим воїнам. Звернення Президента 17.08 (Відео)

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 17.00 годину 17.08.2022