"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Запорізька область готується до місяця зимових свят

24 листопада 2021 - 20:02

Сьогодні за ініціативи Запорізької обласної державної адміністрації у Запорізькій обласній філармонії відбулася презентація обласних заходів до новорічних та різдвяних свят. Вже 19 грудня на площі Фестивальній відкривається головна ялинка області - з цього стартує регіональний новорічно-різдвяний марафон, який триватиме до 7 січня включно, і охопить понад трьох десятків культурних, розважальних, спортивних, соціальних й інших заходів на різноманітних локаціях області. 

Новий рік  - це найголовніше дитяче свято. Думаю, цього разу  діти чекають його з особливим нетерпінням - адже третій рік маємо дистанційне навчання. Тож, не дивлячись на те, що головною новиною залишається ковід, ми не можемо не проводити свята для наших дітей. Головну ялинку області урочисто відкриємо на День Святого Миколая на площі Фестивальній. Тут працюватиме новорічне містечко з ковзанкою, атракціонами і фотозонами. Ще одне святкове містечко  відкриється на острові Хортиця, де завдяки програмі президента “Велике будівництво” у нас з’явилася ще одна чудова локація для масових заходів - “Козацьке коло”. Плануємо, що там працюватиме резиденція “Святого Миколая” та інші розваги, - розповів голова ЗОДА Олександр Старух. 

Заступниця голови ЗОДА Злата Некрасова повідомила про заходи, які обласна влада підготувала для детей соціально-незахищених категорій. Це ялинка в обласному цирку для 1500 дітей, солодкі подарунки вихованцям інтернатів та реабілітаційних центрів, святкові заходи в усіх таких закладах. А також запросила запоріжців стати чарівниками для малечі, яка потребує уваги, і виконати бажання, які діти пишуть у своїх листах до Миколая - така благодійна акція вже кілька років втілюється в нашій області. 

Святкові локації у місті Запоріжжі представила директорка департаменту культури і туризму Запорізької міської ради Катерина Сімонова. Цього року до традиційних новорічних фотозон додасться ще одна - проспект Маяковського та Вознесенівський парк. З огляду на карантинні обмеження міська влада вирішила зробити акцент на святкуваннях на свіжому повітрі. 

Свою новорічну програму для дітей і дорослих презентували керівники провідних творчих колективів області - генеральний директор «Запорізької обласної філармонії» Ірина Конарева та головний диригент Запорізького академічного симфонічного оркестру Вячеслав Редя, головний режисер «Запорізького академічного  обласного музично-драматичного театрі ім.Магара» Тетяна Лещова, директор «Запорізького академічного обласного театру юного глядача» Віталій Шкляренко, художній керівник 

«Запорізького академічного обласного театру ляльок» Анатолій Колб.


Департамент культури та інформаційної політики

Читайте також

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції СOVID-19 в Запорізькій області

​​6 622 нових випадки COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 5 грудня 2021 року

У Запоріжжі пройшов авторський концерт заслуженої діячки мистецтв України Наталії Боєвої

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції СOVID-19 в Запорізькій області

​​13 206 нових випадків COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 4 грудня 2021 року

Україна впевнено рухається до створення комфортних умов життя для людей з інвалідністю – Президент

Обласна влада тримає на контролі вирішення проблем, що турбують ветеранів та членів їх родин

Людей з протипоказаннями до вакцинації менше ніж 1% від дорослого населення України

Машинобудівне конструкторське бюро Прогрес відзначає 30-річчя Збройних Сил України

Будівництво мосту вже на фінішній прямій: змонтовано останній вант

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції СOVID-19 в Запорізькій області

Увага суспільства до проблем волонтерів та осіб з інвалідністю має бути постійною