"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Оголошення

Довідкова інформація щодо проведення конкурсного відбору підприємців на стажування за кордоном

4 липня 2004 - 10:35

Запорізька обласна регіональна робоча група Міжвідомчого центру з організації перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва   повідомляє, що Секретаріат Міжвідомчого центру з організації перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва (МЦПК) у рамках Програми перепідготовки управлінських кадрів для  сфери підприємництва (“Українська ініціатива”)  планує стажування: у Німеччині (тримісячне стажування зі знанням німецької мови (20 чол.) - конкурсний відбір у Києві 5-7 липня п.р., одномісячне стажування зі знанням англійської мови (20 чол.) – конкурсний відбір у серпні–вересні; одномісячне стажування (надаються послуги перекладача) групи перших керівників підприємств (топ–менеджерів – спеціалістів у сфері сільгоспмашинобудування та переробки сільгосппродукції) – 20 чол.). У країнах ЄС за програмою Tacic ManagersTraining Programme (MTP)-III (англійська, інші мови ЄС) – (50 чол.) протягом 2-3 місяців,  конкурсні відбори – у серпні, вересні 2004 р.; у Швеції (англійська мова - 25 чол.) протягом 1 місяця, конкурсний відбір у вересні 2004 р.

Транспортні витрати до/із країн ЄС за Tacic (MTP)-III і Швеції, а також витрати на утримання менеджерів у країні перебування бере на себе приймаюча сторона. Транспортні витрати до/із Німеччини – за рахунок підприємств чи учасників стажування, витрати на утримання менеджерів у Німеччині – за рахунок приймаючої  сторони.

До участі у конкурсі запрошуються спеціалісти, що пройшли перепідготовку у вищих навчальних закладах – учасниках “Української ініціативи”, а також менеджери, що мають вищу економічну освіту і вільно володіють німецькою, французькою, англійською,  іншими мовами ЄС (див.  вимоги до менеджерів).

Претенденти на стажування в установленому порядку надають документи секретарям регіональних робочих груп МЦПК. Після проходження попереднього конкурсного відбору та отримання рекомендації на стажування від регіональної робочої групи (за формою 4п), інформація про претендента вноситься у банк даних МЦПК. За два тижні претенденту повідомляється про дату і час проходження ним конкурсного відбору.

Тел./факс Секретаріату МЦПК (044) 295 62 89.

 

Вимоги до менеджерів:

 

- вік до  40 років;

- вища економічна освіта;

- досвід роботи не менше року на управлінських посадах вищого і середнього рівнів (керівники, заступники керівників підприємств та їх структурних підрозділів);

- вільне володіння німецькою мовою для стажування в Німеччині,  англійською – у Швеції, англійською та ін. -  в країнах ЄС.

 

 Перелік документів:

 

- заява спеціаліста (довільна форма);

- копія закордонного паспорту;

- копія диплому про вищу економічну освіту;

- копія свідоцтв про підвищення кваліфікації;

- заповнені українською мовою форми 1-3п – анкета спеціаліста, інформація про підприємство, рекомендація керівника підприємства. Крім того для участі: у німецькій програмі – форми 1-3 п німецькою або англійською; у МТР – ІІІ – application from 8-12 weeks (англ.); у шведській програмі - applicationBlank  (англ.) – на  www. me. gov. ua).

 

Тел./факс для довідок: (044) 295 62 89.

 Додаткова інформація для участі кандидатів  в конкурсних відборах на стажування  розміщена в Інтернеті на сторінці Міністерства економіки України: www.me.gov.ua (розділ МЦПК, підрозділ “Інформація для кандидатів і слухачів”).

Учасники конкурсного відбору на стажування заповнюють необхідні форми українською та іноземною мовами.

Запорізька регіональна робоча група МЦПК знаходиться за адресою: 69107, м. Запоріжжя, пр. Леніна, 164, тел. для довідок: 39-01-83, 39-02-23, 39-03-40. 

Читайте також

У Запорізькій області триває боротьба з нелегальними перевізниками

В Україні буде створений навчальний заклад для підготовки фахівців з кібербезпеки – Глава держави

Україна не хоче війни, але для миру повинна мати сильну й боєздатну армію – Глава держави

Пункти проведення ЗНО будуть забезпечені засобами індивідуального захисту та дезінфекції

У Запорізькій області готуються до щеплення другою дозою вакцини проти COVID

Перший день Всеукраїнського Форуму «Україна 30. Безпека країни»

Президент долучиться до роботи Всеукраїнського форуму «Україна 30. Безпека країни» 11 травня

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зафіксовано 2 124 535 підтверджених випадків COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зафіксовано 2 122 327 підтверджених випадків COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області