Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Оголошення

Довідкова інформація щодо проведення конкурсного відбору підприємців на стажування за кордоном

4 липня 2004 - 10:35

Запорізька обласна регіональна робоча група Міжвідомчого центру з організації перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва   повідомляє, що Секретаріат Міжвідомчого центру з організації перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва (МЦПК) у рамках Програми перепідготовки управлінських кадрів для  сфери підприємництва (“Українська ініціатива”)  планує стажування: у Німеччині (тримісячне стажування зі знанням німецької мови (20 чол.) - конкурсний відбір у Києві 5-7 липня п.р., одномісячне стажування зі знанням англійської мови (20 чол.) – конкурсний відбір у серпні–вересні; одномісячне стажування (надаються послуги перекладача) групи перших керівників підприємств (топ–менеджерів – спеціалістів у сфері сільгоспмашинобудування та переробки сільгосппродукції) – 20 чол.). У країнах ЄС за програмою Tacic ManagersTraining Programme (MTP)-III (англійська, інші мови ЄС) – (50 чол.) протягом 2-3 місяців,  конкурсні відбори – у серпні, вересні 2004 р.; у Швеції (англійська мова - 25 чол.) протягом 1 місяця, конкурсний відбір у вересні 2004 р.

Транспортні витрати до/із країн ЄС за Tacic (MTP)-III і Швеції, а також витрати на утримання менеджерів у країні перебування бере на себе приймаюча сторона. Транспортні витрати до/із Німеччини – за рахунок підприємств чи учасників стажування, витрати на утримання менеджерів у Німеччині – за рахунок приймаючої  сторони.

До участі у конкурсі запрошуються спеціалісти, що пройшли перепідготовку у вищих навчальних закладах – учасниках “Української ініціативи”, а також менеджери, що мають вищу економічну освіту і вільно володіють німецькою, французькою, англійською,  іншими мовами ЄС (див.  вимоги до менеджерів).

Претенденти на стажування в установленому порядку надають документи секретарям регіональних робочих груп МЦПК. Після проходження попереднього конкурсного відбору та отримання рекомендації на стажування від регіональної робочої групи (за формою 4п), інформація про претендента вноситься у банк даних МЦПК. За два тижні претенденту повідомляється про дату і час проходження ним конкурсного відбору.

Тел./факс Секретаріату МЦПК (044) 295 62 89.

 

Вимоги до менеджерів:

 

- вік до  40 років;

- вища економічна освіта;

- досвід роботи не менше року на управлінських посадах вищого і середнього рівнів (керівники, заступники керівників підприємств та їх структурних підрозділів);

- вільне володіння німецькою мовою для стажування в Німеччині,  англійською – у Швеції, англійською та ін. -  в країнах ЄС.

 

 Перелік документів:

 

- заява спеціаліста (довільна форма);

- копія закордонного паспорту;

- копія диплому про вищу економічну освіту;

- копія свідоцтв про підвищення кваліфікації;

- заповнені українською мовою форми 1-3п – анкета спеціаліста, інформація про підприємство, рекомендація керівника підприємства. Крім того для участі: у німецькій програмі – форми 1-3 п німецькою або англійською; у МТР – ІІІ – application from 8-12 weeks (англ.); у шведській програмі - applicationBlank  (англ.) – на  www. me. gov. ua).

 

Тел./факс для довідок: (044) 295 62 89.

 Додаткова інформація для участі кандидатів  в конкурсних відборах на стажування  розміщена в Інтернеті на сторінці Міністерства економіки України: www.me.gov.ua (розділ МЦПК, підрозділ “Інформація для кандидатів і слухачів”).

Учасники конкурсного відбору на стажування заповнюють необхідні форми українською та іноземною мовами.

Запорізька регіональна робоча група МЦПК знаходиться за адресою: 69107, м. Запоріжжя, пр. Леніна, 164, тел. для довідок: 39-01-83, 39-02-23, 39-03-40. 

Читайте також

Інформація про роботу мобільної лабораторії моніторингу довкілля 24.09.2022

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 8.00 годину 25.09.2022

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 25.09.2022, 214 доба

Удари ворожих ракет зафіксовані одразу в декількох районах міста Запоріжжя та селі біля обласного центру в Запорізькому районі.

УВАГА!

УВАГА!

Слава усім нашим героям! Слава нашому незламному народу! Звернення Президента. 24.09.2022

Події на фронті, “псевдореферендум”, ситуація навколо ЗАЕС та тимчасово окупованих територіях: Олександр Старух підбив підсумки цього тижня

Надсилайте дані про незаконні референдуми. Усіх винних - покараємо!

Збройна атака на запорізький край триває: поліція задокументувала наслідки ворожих обстрілів

Заява керівника ЗОВА Олександра Старуха щодо незаконних дій окупанта на тимчасово захоплених територіях

Інформація про роботу мобільної лабораторії моніторингу довкілля 23.09.2022