Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

1600 педагогів Запорізької області сьогодні отримали ноутбуки

30 листопада 2021 - 13:05

В рамках проєкту “Ноутбук кожному вчителю” 1600 педагогів Запорізької області сьогодні отримали ноутбуки для роботи. Урочиста передача техніки відбулася у  Запорізькому професійному ліцеї автотранспорту.

Вручили комп’ютери освітянам голова обласної державної  адміністрації Олександр Старух, перший заступник голови Запорізької  обласної ради Людмила Любім, заступник голови ЗОДА Руслан Шиханов.

За національною програмою “Ноутбук кожному вчителю” Міністерство цифрової трансформації України та Міністерство освіти і науки України цьогоріч планують забезпечити ноутбуками понад 60 тисяч вчителів. На це у держбюджеті було передбачено додаткове фінансування - 1 млрд гривень на боротьбу з COVID-19 та його наслідками під час освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти.

Зокрема, 980 млн грн виділені саме на придбання ноутбуків високої якості на засадах співфінансування. З них 40 519,7 тис. грн - для педагогічних працівників комунальних закладів загальної середньої освіти Запорізької області.

Сьогодні ноутбуки, вартість кожного з яких становить 17118  грн, отримали 1600 педагогів області,  а до кінця цього року понад 2 тисячі вчителів будуть забезпечені якісною технікою. 

-      Подолання наслідків COVID19  носить системний характер і стосується не лише покращення можливостей медичної галузі – постачання кисню, збільшення ліжок, збільшення спроможностей наших лікарень. А й покращення технічних потужностей наших освітніх закладів, що через пандемію змушені опановувати нові форми роботи. Воно відбувається за ініціативи Президента і за участі двох міністерств – Мінцифри та Міністерства освіти. Одне з них очолює наш земляк Михайло Федоров, який і був драйвером цього процесу, і завдяки йому наша область одна з перших отримує таку кількість ноутбуків. Головне, що ці ноутбуки допоможуть школам надавати послуги на кращому рівні. Немає кращої інвестиції в майбутнє,  ніж інвестиція в освіту, - наголосив голова ЗОДА Олександр  Старух, вручаючи ноутбуки представникам громад.  

  

 

Департамент культури та інформаційної політики

 

Читайте також

Потрібно переходити від закликів до нових жорстких санкцій проти Росії. Звернення Президента 15.08 (Відео)

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 17.00 годину 15.08.2022

У Мелітопольському районі триває робота щодо організації освітнього процесу

Як воює із ордою відділення “казахського шамана”

У разі загострення ситуації навколо ЗАЕС будуть вживатися невідкладні заходи

Інформація про роботу мобільної лабораторії моніторингу довкілля 14.08.2022

Ситуація на ЗАЕС розглядається на всіх рівнях влади

Степногірська територіальна громада отримала будівельні матеріали для ремонту інфраструктури

Обстріляні домівки та квартири – наслідки збройного «визволення» окупантів: на Запоріжжі поліція задокументувала 15 злочинів рф

Ворожі обстріли руйнують цивільну інфраструктуру області

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 15.08.2022, 173 доба

Що сильнішою буде Україна, то слабшою буде Росія. Звернення Володимира Зеленського 14.08.2022 (Відео)