"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

В’ячеслав Похвальський отримав нагороду від Президента України

1 грудня 2021 - 14:25

Сьогодні, 1 грудня 2021 року в Україні відзначають тридцяту річницю Всеукраїнського референдуму щодо незалежності, на якому волевиявленням народу було підтверджено Акт проголошення незалежності України, ухвалений 24 серпня 1991 року Верховною Радою. Тоді понад 28 мільйонів українців сказали «так» незалежності України. 

Сьогодні у Верховній Раді України відбулися урочисті заходи з цієї нагоди.  Президент України Володимир Зеленський вручив державні нагороди з нагоди 30-ї річниці Всеукраїнського референдуму про незалежність України. Зокрема, глава держави відзначив держнагородами громадян, які долучилися до організації і проведення Всеукраїнського референдуму про незалежність України в 1991 році. В тому числі, і першого очільника Запорізької областві - В’ячеслава Володимировича Похвальського. Він очолював Запорізький край  на посадах голови обласної ради народних депутатів та голови Запорізької обласної державної адміністрації  у 1990 – 1998 роках,  був одним з організаторів проведення референдуму у Запорізькій області.

Указом Президента України  №607/2021 “Про відзначення державними нагородами України з нагоди 30-ї річниці підтвердження всеукраїнським референдумом Акта проголошення незалежності України 1 грудня 1991 року”, В’ячеслава Похвальського було нагороджено орденом «За заслуги» ІІ ступеня.Департамент культури та інформаційної політики

Читайте також

В облдержадміністрації пройшло онлайн-навчання для лікарів на тему «COVID-19: підходи до діагностики та лікування в умовах триваючої пандемії»

Паспортні послуги на Гіді з державних послуг

«Безбар’єрна грамотність».

Поліомієліт: коли щеплювати дитину від поліомієліту?

Стартував регіональний конкурс "Благодійне Запоріжжя-2021"

У фотоконкурсі пам'яток культури для Вікіпедії обрали найкраще фото Запорізької області 2021 року

Олександр Старух на прямому зв'язку з мешканцями області

Представники Консультативної Місії ЄС нададуть консультативну та технічну допомогу

Розглядається можливість надати право купувати ліки за програмою «єПідтримка» для осіб з інвалідністю першої групи – селекторна нарада

Освітній серіал «Безбар'єрна грамотність»

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції СOVID-19 в Запорізькій області

24 321 новий випадок COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 26 січня 2022 року. Зокрема, захворіли 2 809 дітей та 642 медпрацівники.