Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Зміцнення потужності медичної галузі регіону та забезпечення доступності об’єктів “Великого будівництва” - серед пріоритетів обласної влади

7 грудня 2021 - 17:30

Голова Запорізької облдержадміністрації Олександр Старух провів нараду з головами районних державних адміністрацій.

Першим питанням  було усунення недоліків у втіленні заходів щодо доступності та інклюзії об’єктів, відремонтованих за програмою “Велике будівництво”. Прокоментувала проведені роботи начальник відділу планування та забудови населених пунктів Управління містобудування та архітектури  Наталія Кармазіна. Вона зазначила, що більшості територій залишилося переробити дрібні моменти. Наприклад, встановити знаки на парковках, зробити підсвітку або виправити форму поручнів. Наталя Кармазіна дала поради представникам районів, як виправити ці недоліки та довести об'єкти до відповідності встановленим стандартам. 

Також обговорили будівництво сільських амбулаторій - голови районних державних адміністрації звітували, що залишилося зробити для  завершення робіт та якого сприяння обласної влади потребують. Олександр Старух поставив завдання максимально пришвидшити темпи робіт.  

Окремо обговорили проєктування кисневих станцій, які побудують в лікарнях області за рахунок держсубвенції - у найкоротший термін райони мають завершити їх проєктування. 

Голова ЗОДА вкотре звернув увагу на незадовільну роботу пунктів вакцинації в сільській місцевості  у вихідні дні та нагадав про необхідність страхування медичних працівників області. Крім того, учасники зустрічі обговорили пропозиції територій щодо преміювання медиків, які працювали у вихідні дні. Очільник облдержадміністрації також повідомив, що майже завершилася виплата компенсацій медикам, які перехворіли на COVID19 - вже виплачено 3.2 млн грн із виділених 3.4 млн.

Олександр Старух  нагадав і  про те, що з 6 грудня в Україні вступили в дію постанови уряду щодо посилення карантинних заходів для невакцинованих громадян. З огляду на це районам поставлено завдання посилити заходи перевірки виконання карантинних заходів у громадських місцях і транспорті. 


Департамент культури та інформаційної політики

Читайте також

Потрібно переходити від закликів до нових жорстких санкцій проти Росії. Звернення Президента 15.08 (Відео)

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 17.00 годину 15.08.2022

У Мелітопольському районі триває робота щодо організації освітнього процесу

Як воює із ордою відділення “казахського шамана”

У разі загострення ситуації навколо ЗАЕС будуть вживатися невідкладні заходи

Інформація про роботу мобільної лабораторії моніторингу довкілля 14.08.2022

Ситуація на ЗАЕС розглядається на всіх рівнях влади

Степногірська територіальна громада отримала будівельні матеріали для ремонту інфраструктури

Обстріляні домівки та квартири – наслідки збройного «визволення» окупантів: на Запоріжжі поліція задокументувала 15 злочинів рф

Ворожі обстріли руйнують цивільну інфраструктуру області

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 15.08.2022, 173 доба

Що сильнішою буде Україна, то слабшою буде Росія. Звернення Володимира Зеленського 14.08.2022 (Відео)