"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Зміцнення потужності медичної галузі регіону та забезпечення доступності об’єктів “Великого будівництва” - серед пріоритетів обласної влади

7 грудня 2021 - 17:30

Голова Запорізької облдержадміністрації Олександр Старух провів нараду з головами районних державних адміністрацій.

Першим питанням  було усунення недоліків у втіленні заходів щодо доступності та інклюзії об’єктів, відремонтованих за програмою “Велике будівництво”. Прокоментувала проведені роботи начальник відділу планування та забудови населених пунктів Управління містобудування та архітектури  Наталія Кармазіна. Вона зазначила, що більшості територій залишилося переробити дрібні моменти. Наприклад, встановити знаки на парковках, зробити підсвітку або виправити форму поручнів. Наталя Кармазіна дала поради представникам районів, як виправити ці недоліки та довести об'єкти до відповідності встановленим стандартам. 

Також обговорили будівництво сільських амбулаторій - голови районних державних адміністрації звітували, що залишилося зробити для  завершення робіт та якого сприяння обласної влади потребують. Олександр Старух поставив завдання максимально пришвидшити темпи робіт.  

Окремо обговорили проєктування кисневих станцій, які побудують в лікарнях області за рахунок держсубвенції - у найкоротший термін райони мають завершити їх проєктування. 

Голова ЗОДА вкотре звернув увагу на незадовільну роботу пунктів вакцинації в сільській місцевості  у вихідні дні та нагадав про необхідність страхування медичних працівників області. Крім того, учасники зустрічі обговорили пропозиції територій щодо преміювання медиків, які працювали у вихідні дні. Очільник облдержадміністрації також повідомив, що майже завершилася виплата компенсацій медикам, які перехворіли на COVID19 - вже виплачено 3.2 млн грн із виділених 3.4 млн.

Олександр Старух  нагадав і  про те, що з 6 грудня в Україні вступили в дію постанови уряду щодо посилення карантинних заходів для невакцинованих громадян. З огляду на це районам поставлено завдання посилити заходи перевірки виконання карантинних заходів у громадських місцях і транспорті. 


Департамент культури та інформаційної політики

Читайте також

Стиль “Великого будівництва” і команди Президента: робити все вчасно, якісно, і для людей

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 в Запорізькій області

15 444 нові випадки COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 23 січня 2022 року. Зокрема, захворіли 2298 дітей та 264 медпрацівники.

Вітання голови облдержадміністрації Олександра Старуха з Днем Соборності України

За участі Президента України Володимира Зеленського у Запоріжжі відкрили вантовий міст через Дніпро

Запоріжжя зустрічало Президента України 9-кілометровим ланцюгом Єдності

У Запоріжжі Глава держави приєднався до флешмобу «Живий ланцюг» з нагоди Дня Соборності України

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції СOVID-19 в Запорізькій області

22 473 нові випадки COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 22 січня 2022 року. Зокрема, захворіли 2838 дітей та 535 медпрацівників.

На урочистому закритті регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine» вітали переможців

“Ми - це Україна”: у Запорізькій облдержадміністрації відбувся телеміст між Запоріжжям та Львовом

В обласному центрі з нагоди Дня Соборності поклали квіти до погруддя Кобзарю