Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Обласна влада - на прямому зв'язку із жителями регіону

8 грудня 2021 - 15:45

В обласному контактному центрі відбулася чергова «гаряча лінія» з представниками влади. Сьогодні  на запитання громадян відповідав  заступник голови облдержадміністрації Руслан Шиханов.

До посадовця зателефонувало 10 жителів області. Телефонували із Запоріжжя, Запорізького та Пологівського районів.

Так, декілька питань стосувалися роботи транспорту та стану доріг. Зокрема,  два дозвонювача просили відновити  рух на міжобласному маршруті м.Запоріжжя-с.Преображенка (Дніпропетровська область).   Із Запорізького району скаржилися на незадовільний стан дороги в с.Новоолександрівська. Ще одне звернення з цієї тематики - про поновлення руху  приміського сполучення потягу "Федорівка - Верхній Токмак" та "Верхній Токмак - Мелітополь".

Питання заявника з Пологівського району стосувалися роботи  медичної галузі, зокрема, мова йшла про необхідність лікування в Запорізькій обласній клінічній лікарні. Крім цього, порушувалося питання доплати за лікування ковідних хворих працівникам  9 міської лікарні (дзвінок від мешканця Запоріжжя, Дніпровський район).

Особа з особливими потребами звернулася до посадовця з проханням посприяти  встановленню пандуса в будинку, бо  людині важко пересуватися на візку.  Також було висловлено побажання щодо покращення обслуговування соціальними працівниками. Скаржилися на роботу соціальних працівників і мешканці Пологівського району. 

Два звернення стосувалися пенсійного забезпечення. Так,  один заявник, особа з інвалідністю 1Б групи, неходячий, повідомив, що знаходиться на лікуванні у Веселівському психоневрологічному інтернаті (з пенсії за проживання вираховують 75%) Наразі він проходить лікування в м.Київ. Прохав надати роз’яснення, чи буде йому нараховуватись пенсія в повному обсязі за час, коли не перебував в інтернаті. Друге звернення було про зміну дати отримання пенсії. 

 Кожному, хто телефонував на «гарячу» лінію, Руслан Шиханов  надав вичерпні роз'яснення.

Також заявникам, відповідно до норм чинного законодавства, будуть надіслані офіційні відповіді, а за окремими зверненнями буде вжито оперативних заходів реагування. Кожне звернення громадян знаходиться на особливому контролі обласної влади.

 


Департамент культури та інформаційної політики

Читайте також

Потрібно переходити від закликів до нових жорстких санкцій проти Росії. Звернення Президента 15.08 (Відео)

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 17.00 годину 15.08.2022

У Мелітопольському районі триває робота щодо організації освітнього процесу

Як воює із ордою відділення “казахського шамана”

У разі загострення ситуації навколо ЗАЕС будуть вживатися невідкладні заходи

Інформація про роботу мобільної лабораторії моніторингу довкілля 14.08.2022

Ситуація на ЗАЕС розглядається на всіх рівнях влади

Степногірська територіальна громада отримала будівельні матеріали для ремонту інфраструктури

Обстріляні домівки та квартири – наслідки збройного «визволення» окупантів: на Запоріжжі поліція задокументувала 15 злочинів рф

Ворожі обстріли руйнують цивільну інфраструктуру області

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 15.08.2022, 173 доба

Що сильнішою буде Україна, то слабшою буде Росія. Звернення Володимира Зеленського 14.08.2022 (Відео)