Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Заступник голови ЗОДА Геннадій Тімченко розповів про здобутки області у 2021 році в рамках програми «Велике будівництво»

23 грудня 2021 - 16:00

Про підсумки будівельних робіт у межах Президентської програми “Велике будівництво” на пресконференції голови ОДА “Рік роботи на посаді” розповів заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації Геннадій Тімченко. 

Загалом, у поточному році у рамках Програми Президента «Велике будівництво» реалізується 40 проєктів. На сьогоднішній день будівельні роботи повністю завершено по 30 проєктам, а саме:

 - 3 школи  

 - 2 медичні заклади 

 - 1 спортивний об’єкт

 - 7 приймальних відділень 

 - 15 сільських амбулаторій.

 - 1 об’єкт до 30-річчя України (Медичний науково-практичний та навчальний комплекс Південного сходу України (ХАБ).

 - Прапор Єдності України.

До кінця року планується завершити будівельні роботи ще на 6 –ти об’єктах.

Також Геннадій Тімченко детально розповів про роботи на флагмані “Великого Будівництва» - мостах через р. Дніпро. Будівельні роботи вже на фінішній прямій і відкриття руху буде можливим вже на початку 2022 року. 

Крім цього, за 2 роки в рамках програми Президента в регіоні відремонтовано близько 600 км (587,5 км) доріг та шляхопроводів: на дорогах загального користування держзначення повністю відремонтовано 202,5 км та майже 79 км місцевих доріг Запорізької області. Проведено ремонт 14 штучних споруд. Влаштовано 2 системи зважування вантажних автомобілів у русі (Wim). 

Геннадій Тімченко також розповів, що в області вчасно розпочато опалювальний сезон на об’єктах житлово-комунального господарства та соцсфери в поточному році. Завдяки Меморандуму «Про врегулювання проблемних питань у сфері постачання теплової енергії та постачання гарячої води в опалювальному періоді 2021/2022 рр.» для населення тарифи на тепло та гарячу воду залишились  на рівні кінця минулорічного опалювального сезону. 

Окрім цього, заступник голови звернув увагу на питання якісного водопостачання. у 2021 році було передбачено кошти на реалізацію 20 об’єктів та 6 заходів із забезпечення якісною питною водою у сумі 59,2 млн грн. На сьогодні реконструйовано та відремонтовано 13,8 км водопровідних мереж, по іншим мережам роботи завершуються.



Департамент культури та інформаційної політики

Читайте також

«Дуже чекаємо на наших Героїв», – заслужений тренер України з плавання проводитиме заняття для ветеранів

Діалог заради розвитку: голова Запорізької ОДА зустрівся з членами обласної Молодіжної ради

Автопідйомники, бункеровоз та фургони: комунальники та прифронтова громада отримали нову та надійну спецтехніку

Приватизація у Запоріжжі: об’єкт незавершеного будівництва у центрі міста виставили на аукціон

Ветерани та ветеранки можуть стати вчителями предмета «Захист України»: нові рекомендації від Мінветеранів та МОН

З двох прифронтових громад Запорізької області проводиться евакуація дітей разом з батьками

Освітній форум в Запоріжжі: виклики, досягнення, плани

Загалом упродовж доби окупанти завдали 469 ударів по 13 населених пунктах Запорізької області

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 24.06.2025

У ЦНАПах Запорізької області вшановують жертв війни хвилиною мовчання

Комишуваська гімназія «Джерело»: випускний під звуки війни, але з вірою в мирне майбутнє

Запоріжжя та PFRU: спільні дії задля стійкості та безпеки