Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

У Запорізькій області скасовуються обмеження «червоного» рівня епіднебезпеки

28 грудня 2021 - 17:47

У Запорізькій та Волинській областях з 30 грудня скасовуються обмеження «червоного» рівня епідемічної небезпеки. Відповідне рішення було прийнято на засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС), яке відбулося під головуванням Міністра розвитку громад та територій Олексія Чернишова за дорученням Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля. Участь у засіданні в онлайн режимі взяли перший заступник голови ОДА Володимир Шустов, керівниця апарату ОДА Зінаїда Бойко, керівники структурних підрозділів.

  • Наразі не залишається областей в «червоному» статусі, в Новий рік входимо на такій позитивній ноті. Щоб так залишилося, маємо ще пильніше берегти своє здоров’я та здоров’я оточуючих. Керівників областей закликаю подбати про те, аби темпи вакцинації не знижувалися, а в громадських місцях були дотримані карантинні обмеження, — наголосив Міністр Олексій Чернишов. 

Крім того, за рішенням Державної комісії ТЕБ та НС Волинська та Запорізька облдержадміністрації мають вжити заходів задля дотримання відповідних обмежувальних протиепідемічних заходів, передбачених для відповідного рівня епіднебезпеки поширення COVID-19. А також забезпечити щоденну оцінку епідемічної ситуації та, за необхідності, вжити додаткових заходів, спрямованих на стримування поширення коронавірусної хвороби.


Департамент культури та інформаційної політики

Читайте також

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 728-го дня війни

СБУ повідомила про підозру власнику Інтернет-провайдера, який налагоджував зв’язок російським спецслужбам у тимчасово окупованому Енергодарі

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області

Рашисти завдали 516 ударів по 17 населених пунктах

Допоки ми не зрадили своїй меті, справа полеглих героїв жива

В обласному центрі вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні

Робота без бар’єрів: компенсацію за облаштування робочого місця для людини з інвалідністю можна отримати через Дія

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області

Україна вшановує пам’ять Героїв Небесної Сотні

Окупанти завдали 435 ударів по 19 населених пунктах

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 726-го дня війни

В Запорізькій області створять Регіональний координаційний штаб з питань приведення об’єктів фонду захисних споруд у належний стан