Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

У Запорізькій області побудують ще дві льодові арени

12 січня 2022 - 15:10

Сьогодні на  брифінгу голова Запорізької обласної державної адміністрації розповів про плани покращення інфраструктури області у 2022 році.

У Запорізькій області активно відбувається реконструкція в рамках президентської програми “Велике Будівництво”. Наразі вже переглянуто існуючі інфраструктурні проєкти, які планується реалізувати у цьому році. Усього в цьому році в рамках проєкту планується реалізувати 28 об’єктів. 

12 з них будуть реконструювати коштом ДФРР. Для інших проєктів наразі шукають джерела фінансування. Один з таких - Надзвичайна кредитна програма для відновлення України (НКПВУ), яка фінансується Європейським інвестиційним банком (ЄІБ). Загальний бюджет 2022 року  програми складе  340 мільйонів євро, які  розподіляють на 9 областей. Усього в регіоні існує понад 80 проєктів, які відпрацьовуються з умовою вимог безбарєрності та енергоефективності.

  • Всі проєкти реалізовуватимуться на умовах 20% співфінансування з місцевих бюджетів. Максимальна вартість одного проєкту не має перевищувати 5 млн євро. Кожна громада області має можливість отримати фінансову підтримку від Європейського інвестиційного банку. Для цього громаді необхідно  розробити якісний проєкт, що має велике соціальне значення.  Хочеться зазначити, що саме громади є головними учасниками цієї програми, і саме від їх активності залежить успішність участі у програмі, - зазначив голова Запорізької ОДА.

Окрім цього, Олександр Старух нагадав про успішний проєкт побудови льодової арени у Мелітополі, який був збудований за рекордно малий строк (8 місяців). Цього року планується збудувати ще дві такі арени в рамках національної програми розвитку хокею. Вони будуть у Запоріжжі та Бердянську.


Департамент культури та інформаційної політики

Читайте також

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО БЕЗПЕЧНОСТІ ПИТНОЇ ВОДИ В ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ ЗА 21.05.2022

Інформація про роботу мобільної лабораторії моніторингу довкілля 21.05.2022

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 08.00 годину 22.05.2022

Війна триває, і кожен та кожна з нас мають щоденно дбати про те, щоб допомогти обороні – звернення Президента України

Сьогодні, 22 травня, близько 02:44 російські війська запустили ракети по цивільній інфраструктурі одного з сіл на Вільнянщині Запорізької області.

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 21.05.2022 року (22:00) - #ЗСУ, 87 доба

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 17.00 годину 21.05.2022

Біля Запорізької областной військової адміністрації замайорів прапор Європейського Союзу (ВІДЕО)

Обласна влада продовжує плідно співпрацювати з міжнародними організаціями

Комунальні служби відновлюють надання послуг після обстрілів

Запорізька область продовжує будувати лінію захисту та укріплювати міжнародні зв’язки

Обласна влада продовжує піклуватися про евакуйованих людей (ВІДЕО)