Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Підведено перші підсумки святкування Новорічних свят

12 січня 2022 - 16:00

На  брифінгу голови Запорізької ОДА Олександра Старуха підбили перші підсумки святкування Нового Року у Запорізькій області. Так, у регіоні з 19 грудня 2021 року по 14 січня 2022 року проходять Новорічні святкові заходи.

У всіх містах області проведено велику кількість новорічно-різдвяних заходів для дітей і дорослих. Їх проводили на базі бібліотечних і клубних закладів, будинків культури і центрів дозвілля, у музеях, а також на відкритому повітрі. Наприклад, традиційні дитячі ранки, театралізовані дійства і казки, лялькові вистави, інтерактивні заходи, проведення дитячих народознавчих годин, присвячених традиціям святкування Різдва та Нового року - обласними театрами та філармонією проведено 95 новорічних заходів,

які відвідало 16,7 тисяч глядачів.

Зокрема, у місті Запоріжжі було побудовано чотири основні локації – це пл. Фестивальна, на якій було встановлено ковзанку та гірку, «Козацьке коло» Національного заповідника «Хортиця», де вперше було встановлено Новорічне містечко та резиденцію Святого Миколая, пл. Маяковського та Каскад фонтанів “Райдуга”. 

Також у цьому році Запорізька область відзначилась не лише великою кількістю локацій, а й благодійними вчинками. Наприклад, гості театру ім. Магара мали можливість сплатити за квиток ковідною 1000 грн, яка потім буде передана на благодійність. Таку ініціативу підтримав і обласний академічний театр ляльок, і вже 14 січня до театру завітають діти із дитячих реабілітаційних центрів. 

  • Значна увага під час проведення святкових заходів приділялася пільговим категоріям: дітям із малозабезпечених родин, дітям з особливими потребами, дітям військовослужбовців, військових частин, що розташовані на території області, - розповів Олександр Старух.
Департамент культури та інформаційної політики

Читайте також

Інформація про роботу мобільної лабораторії моніторингу довкілля 21.05.2022

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 08.00 годину 22.05.2022

Війна триває, і кожен та кожна з нас мають щоденно дбати про те, щоб допомогти обороні – звернення Президента України

Сьогодні, 22 травня, близько 02:44 російські війська запустили ракети по цивільній інфраструктурі одного з сіл на Вільнянщині Запорізької області.

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 21.05.2022 року (22:00) - #ЗСУ, 87 доба

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 17.00 годину 21.05.2022

Біля Запорізької областной військової адміністрації замайорів прапор Європейського Союзу (ВІДЕО)

Обласна влада продовжує плідно співпрацювати з міжнародними організаціями

Комунальні служби відновлюють надання послуг після обстрілів

Запорізька область продовжує будувати лінію захисту та укріплювати міжнародні зв’язки

Обласна влада продовжує піклуватися про евакуйованих людей (ВІДЕО)

Пропонуємо державам-партнерам визнати, що Росія повинна понести матеріальну відповідальність за скоєні нею злочини – звернення Президента України