Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Бердянська громада підготувала об’єкти до участі в конкурсі Надзвичайної кредитної програми для відновлення України

13 січня 2022 - 16:05

Сьогодні в Запорізькій обласній державній адміністрації під головуванням очільника регіону Олександра Старуха відбулася нарада з обговорення проєктів будівництва у Бердянську на 2022 рік, які будуть подаватися на  конкурс Надзвичайної кредитної програми для відновлення України. Ця програма фінансується Європейським інвестиційним банком (ЄІБ).

В нараді взяли участь заступник голови облдержадміністрації Руслан Шиханов, керівниця апарату обласної державної адміністрації Зінаїда Бойко, голова Бердянської районної державної адміністрації Олексій Бакай, секретар міської ради Бердянська Олександр Свідло, керівники й представники  структурних підрозділів ОДА.  

Для участі у Надзвичайній кредитній програмі для відновлення України на 2022 рік розроблено 12 проєктів. Спектр будівель дуже широкий, та влада міста Бердянська виокремлює серед них три  пріоритетні напрями. А саме: капітальний ремонт інфекційного корпусу міської лікарні та Центру дитячо-юнацької творчості імені Є.М. Рудневої, реконструкція будівлі під центр надання адміністративних, соціальних та комунальних послуг по вулиці Шмідта, 16. Усі об’єкти мають актуальну проєкто-кошторисну документацію. Вони комплексні, відповідають вимогам інклюзії та сучасним державним будівельним нормам. 

На нараді зазначили, що перспективні проєкти будуть подаватися не лише до конкурсу Надзвичайної кредитної програми для відновлення України, а й до інших програм, які допоможуть реалізувати будівництво або реконструкцію соціально важливих об’єктів. Так, наприклад, вже розроблено проєкт ремонту нагірного каналізаційного колектору від КНС 7 й каналізаційна насосна станція № 8 та зовнішні каналізаційні мережі по Мелітопольському шосе. 

Після реконструкції заклади соціальної інфраструктури та інші важливі об’єкти забезпечать якісними послугами жителів Бердянська та району.Департамент культури та інформаційної політики

Читайте також

Інформація про роботу мобільної лабораторії моніторингу довкілля 21.05.2022

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 08.00 годину 22.05.2022

Війна триває, і кожен та кожна з нас мають щоденно дбати про те, щоб допомогти обороні – звернення Президента України

Сьогодні, 22 травня, близько 02:44 російські війська запустили ракети по цивільній інфраструктурі одного з сіл на Вільнянщині Запорізької області.

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 21.05.2022 року (22:00) - #ЗСУ, 87 доба

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 17.00 годину 21.05.2022

Біля Запорізької областной військової адміністрації замайорів прапор Європейського Союзу (ВІДЕО)

Обласна влада продовжує плідно співпрацювати з міжнародними організаціями

Комунальні служби відновлюють надання послуг після обстрілів

Запорізька область продовжує будувати лінію захисту та укріплювати міжнародні зв’язки

Обласна влада продовжує піклуватися про евакуйованих людей (ВІДЕО)

Пропонуємо державам-партнерам визнати, що Росія повинна понести матеріальну відповідальність за скоєні нею злочини – звернення Президента України