"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Один з найбільш відомих керівників Запоріжжя і області - Євген Карташов отримав заслужені відзнаки з нагоди ювілею

14 січня 2022 - 15:05

1 січня 80-й День народження відзначив один з найбільш відомих політичних та управлінських діячів регіону - Євген Григорович Карташов. Він  двічі був головою Запорізької облдержадміністрації (1999, 2001-2003 роки), двічі обирався міським головою Запоріжжя  у 2003–2010 роках, Народний депутату України VII скликання, професор, доктор наук в сфері державного управління, Почесний громадянин м. Запоріжжя.

З нагоди ювілею Євген Григорович сьогодні отримав дві заслужені відзнаки - медаль «За розвиток Запорізького краю», яку вручив заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації Руслан Шиханов, та орден «За заслуги перед Запорізьким краєм» I ступеня - його вручила перша заступниця голови Запорізької обласної ради Людмила Любім. 

Вітання ювіляру передав голова Запорізької обласної державної адміністрації Олександр Старух. Він відзначив непересічну роль Євгена Карташова в історії розвитку Запорізької області, його позитивну енергію, невгамостість та  зацікавленість у своїй справі, які сприяли розбудові нашого краю. Наприклад, за керівництва Євгена Григоровича було зведено стадіон “Славутич-Арена” та почалося будівництво мостових переходів через Дніпро. 

Євген Карташов, який сьогодні займається викладацькою діяльністю, під час нагородження поділився новітніми розробками в сфері місцевого самоврядування, наголосив на головному правилі як для працівників органів місцевого самоврядування, так і для всіх громадян.

  • Треба жити по Закону. Тоді наш регіон і наша держава успішно подолають всі виклики часу і зможе вийти на орбіту економічного успіху і особистого щастя для кожної людини, - зазначив Євген Карташов.


Департамент культури та інформаційної політики 

(., 0Kb)

Читайте також

Стиль “Великого будівництва” і команди Президента: робити все вчасно, якісно, і для людей

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 в Запорізькій області

15 444 нові випадки COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 23 січня 2022 року. Зокрема, захворіли 2298 дітей та 264 медпрацівники.

Вітання голови облдержадміністрації Олександра Старуха з Днем Соборності України

За участі Президента України Володимира Зеленського у Запоріжжі відкрили вантовий міст через Дніпро

Запоріжжя зустрічало Президента України 9-кілометровим ланцюгом Єдності

У Запоріжжі Глава держави приєднався до флешмобу «Живий ланцюг» з нагоди Дня Соборності України

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції СOVID-19 в Запорізькій області

22 473 нові випадки COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 22 січня 2022 року. Зокрема, захворіли 2838 дітей та 535 медпрацівників.

На урочистому закритті регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine» вітали переможців

“Ми - це Україна”: у Запорізькій облдержадміністрації відбувся телеміст між Запоріжжям та Львовом

В обласному центрі з нагоди Дня Соборності поклали квіти до погруддя Кобзарю