Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Немає жодних обмежень щодо віку та категорій населення, які хочуть зробити бустерну дозу

17 січня 2022 - 13:35

Сьогодні під керівництвом голови Запорізької обласної державної адміністрації Олександра Старуха пройшла нарада з керівниками структурних підрозділів. На нараді директор Департаменту охорони здоров’я Олексій Кулинич розповів про стан захворюваності та вакцинації у регіоні.

Так, наразі в області зафіксовано 183877 лабораторно підтверджених випадків, в тому числі 11698 – серед дітей (за добу –0),  6363 серед медичних працівників (за добу – 0),  809 серед працівників освіти – (за добу - 0). Всього летальних випадків зареєстровано – 5432 (за добу- 4).  Всього одужало – 177229 осіб (за добу – 0). Продовжують лікуватись – 1213 жителів регіону.

Наразі в Запорізькій області загальна зайнятість ковідних ліжок становить 12%. Також продовжується робота по забезпеченню киснем лікарень.

Окрім цього, в області активно триває вакцинальна кампанія. За вихідні в області вакцинувалися 2476 осіб. Олексій Кулинич нагадав, що наразі вже є можливість щепитися бустерною дозою. Нею щеплюються через 6 місяців після двух основних доз (взагалі можна робити щеплення від 6 до 9 місяців після основних). Директор Департаменту також підкреслив, що немає жодних обмежень щодо віку та категорій населення, які хочуть зробити бустерну дозу.

Згідно з даними Міністерства охорони здоров’я, станом на 17 січня 2022 року, Запорізька область знаходиться у жовтій зоні епіднебезпеки, 2 області (Івано-Франківська, та Сумська) у помаранчевій зоні. У червоній зоні наразі не знаходиться жодна область.


Департамент культури та інформаційної політики 

Читайте також

Нові враження, емоції та щирі спогади: школярі з Василівської громади відвідали Львівщину

Жителі Запорізької області можуть отримати матеріальну допомогу в разі поранення: як її оформити

Запорізькі фахівці переймали кращі практики роботи ЦНАП на Івано-Франківщині

Повернення додому починається з ремонту: триває відновлення ще одного пошкодженого ворогом будинку

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1568-го дня війни

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 11.06.2026

Упродовж доби окупанти завдали 808 ударів по 44 населених пунктах Запорізької області

«Зупинись. Вшануй»: у Запоріжжі молодь долучилася до загальнонаціональної хвилини мовчання

У Запоріжжі триває ремонт пошкодженого будинку внаслідок ворожого обстрілу

Як знайти роботу, отримати грант і реалізувати власну ідею: у Запоріжжі відбулося засідання Обласної молодіжної ради

Оголошення про засідання Координаційної комісії з питання обліку об’єктів нерухомого майна для проживання внутрішньо переміщених осіб при Запорізькій обласній військовій адміністрації

До уваги учасників дорожнього руху!