Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

У службах зайнятості введуть посаду спеціалізованого кар'єрного радника з питань інклюзивного працевлаштування

18 січня 2022 - 13:55

Протягом 2021 року за сприянням служби зайнятості роботу знайшли 23,4 тисячі осіб, в тому числі 20,6 тисяч безробітних, з них 175 безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб та 351 безробітний - учасників АТО/ООС. 

З початку року 240 осіб працевлаштовані на нові робочі місця, за які здійснюється компенсація єдиного внеску роботодавцям, 15 осіб започаткували власну справу за рахунок отримання допомоги по безробіттю.

Також ведеться активне професійне навчання. На сьогодні створено гнучку систему професійного навчання безробітних, яка дозволяє оперативно реагувати на потребу роботодавців у кадрах. Це і стажування на робочому місці, і навчання за індивідуальними програмами.  Протягом 2021 року за направленням Державної служби зайнятості у Запорізькій області професійне навчання проходило майже 1300 зареєстрованих безробітних. А рівень працевлаштування після закінчення профнавчання склав 98,2%.

Запорізька обласна служба зайнятості постійно співпрацює з роботодавцями. За період січень-грудень 2021 року до установи було  подано 25 тисяч вакансій від 6,4 тисяч роботодавців. Відсоток укомплектування складає 86 %, в той час коли по Україні він становить – 63,4 %. 

  • Наразі наша головна мета – це прискорене працевлаштування, поглиблена співпраця з роботодавцями та побудова якісно нових рівнів взаємодії з клієнтами. Саме тому нарівні із програмами, що вже зарекомендували себе ефективними, постійно розробляються нові. Так, в роботі служби зайнятості вводиться посада - спеціалізований кар'єрний радник з питань інклюзивного працевлаштування. Також новою формою працевлаштування стає патронат та з 1 січня 2022 року безробітні малозабезпечені зможуть отримати фінансову допомогу для започаткування власного бізнесу, - прокоментувала інноваційні проєкти директорка Запорізького обласного центру зайнятості Ірина Дуднік

Нагадаємо, що постановою Кабінету Міністрів України від 03 лютого 2021 р. № 74 затверджено Порядок надання допомоги по частковому безробіттю підприємствам сфери виробництва. Протягом 2021 року було прийнято 25 рішень  щодо виплати допомоги по частковому безробіттю. В результаті реалізації даної фінансової підтримки  для 750  працівників вдалося зберегти робочі місця в умовах карантину. Середній розмір допомоги склав майже 1900 грн для одного працівника.


 

Департамент культури та інформаційної політики

Читайте також