Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

В обласному центрі з нагоди Дня Соборності поклали квіти до погруддя Кобзарю

21 січня 2022 - 13:10

Сьогодні напередодні Дня Соборності в Запоріжжі відбувся урочистий захід, в якому   взяли участь заступник голови облдержадміністрації Руслан Шиханов, в.о. міського голови  Анатолій Куртєв, народний депутат України Сергій Штепа, представники  районних адміністрацій, правоохоронці, громадськість.

День Соборності України щороку відзначається  22 січня. Саме цього дня у 1919 році було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки.

До пам’ятника Кобзарю, що навпроти Шевченківської райадміністрації Запоріжжя, представники обласної та міської влади поклали квіти з нагоди цієї історичної події. 

Для України це одне з найважливіших свят, що відіграє значну роль в історії нашої країни та символізує єдність українських земель.

 

Департамент культури та інформаційної політики 

Читайте також

VІ Всеукраїнський творчий конкурс «Що для мене Україна?»: триває прийом заявок

Ще 7 одиниць техніки отримала Запорізька область від міжнародних партнерів

Голова ЗОДА Іван Федоров ініціював проведення командно-штабних навчань з реагування на наслідки масштабних ворожих атак

У Запоріжжі 40 юнаків і дівчат долучилися до патріотичного руху «Байда»

«Азов» – це любов: вступай до лав 1-го корпусу НГУ

Порушили право на доступ до публічної інформації: де отримати допомогу

Російську мобілізацію готують на осінь, якраз після імітації парламентських виборів – звернення Президента

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 13.08.2026

Загалом упродовж доби окупанти завдали 962 удари по 52 населених пунктах Запорізької області

У закладах охорони здоров'я Запоріжжя доступна безоплатна вакцина від вірусу папіломи людини

Два тижні без тривог і поруч із друзями: діти Степногірської громади відпочили на Рівненщині

Як діяти при виявленні вибухонебезпечних предметів: роз’яснює ДСНС