Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

В облдержадміністрації пройшло онлайн-навчання для лікарів на тему «COVID-19: підходи до діагностики та лікування в умовах триваючої пандемії»

26 січня 2022 - 16:57

Сьогодні відбулася онлайн-конференція за підсумками навчання лікарів Запорізької області на тему: «COVID-19: підходи до діагностики та лікування в умовах триваючої пандемії».


На підсумковому зібрані були присутні директор Департаменту охорони здоров’я Олексій Кулинич, фахівці   департаменту, Запорізького медичного державного університету та лікарі медичних закладів регіону. 


За дорученням Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, Запорізький медичний державний університет організував і провів тренінгові навчання для всіх лікарів-спеціалістів первинної, вторинної та третинної ланки медичної допомоги Запорізької області.  На головній сторінці офіційного сайту ЗДМУ розміщені лекції провідних професорів університету на тему «COVID-19: підходи до діагностики та лікування в умовах триваючої пандемії», які спеціалісти могли переглянути у зручний для них час. До того ж, впродовж двох тижнів лікарям була надана можливість підключення до віртуального пацієнта “Body Interact”, який налічує п’ять сценаріїв  перебігу хвороби на COVID-19 у пацієнта. 


Всього у навчаннях взяли участь понад дві з половиної тисячі медичних фахівців області, які допомагають коронавірусним пацієнтам подолати хворобу. Сьогодні ж лікарі мали змогу поставити актуальні питання професорам ЗДМУ через програму Zoom і отримати грунтовні відповіді.


Тренінги подібного типу допоможуть медичним працівникам бути більш підготовленими до нових викликів пандемії коронавірусу. 


Департамент культури та інформаційної політики

Читайте також

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 17.00 годину 20.05.2022

Окремі назви географічних об'єктів будуть переіменовані

Виплата соціальних коштів та доставлення готівки залишається нагальним питанням для громад Бердянського району

Удосконалено механізм подання суб’єктами господарювання декларації про провадження господарської діяльності

У Запорізькій області поступово вирішують проблеми з соціальними виплатами

Пошкоджені об’єкти складно відновити через активні бойові дії

Обласна влада та військові обговорюють повернення територій області

Оперативна інформація щодо безпечності питної води в Запорізькій області за 19.05.2022

Інформація про роботу мобільної лабораторії моніторингу довкілля 19.05.2022

Оперативна інформація щодо радіаційного фону на 08.00 годину 20.05.2022 р.

Усі разом маємо забезпечити, щоб Росія не мала жодного успіху в агресії проти України – звернення Президента Володимира Зеленського

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 19.05.2022 року (22:00) - ЗСУ, 85 доба (Відео)