Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Обласна влада на прямому зв'язку з мешканцями регіону

27 січня 2022 - 17:30

В обласному контактному центрі відбулася чергова «гаряча лінія» з представниками влади. 27 січня на запитання громадян відповідав заступник голови облдержадміністрації Руслан Шиханов.

До посадовця звернулося 6 жителів області.

Світлана Миколаївна звернулася через складну ситуацію. Через те, що документи на житло оформлені неправильно, вона не може отримувати субсидію.

Лариса Григорівна із Запоріжжя розповіла про незадовільну роботу кампанії, що обслуговує багатоквартирний будинок. За її словами, у мешканців накопичилося багато запитань, але отримати  відповіді від обслуговуючої компанії неможливо.

З подібною проблемою звернувся ще один мешканець Запоріжжя – заявки на ремонт даху й утеплення труб опалення обслуговуюча компанія не виконує. 

Валентина Григорівна з Розівки повідомила, що в райдержадміністрації не надали можливість місцевим мешканцям подовжити договори оренди землі на городи, якими вони користуються вже більше 20 років. Також, за її словами, несправедливо під час надання земельних ділянок обійшлися із двома багатодітними родинами.

Ганна  Дмитрівна від імені 10 ветеранів АТО-ООС звернулася з питанням щодо надання їм земельних ділянок, яке здійснюється на підставі Земельного кодексу України. За її словами, документи у відповідні органи відправлено давно, але земля не надається.

З Бердянська звернулися місцеві мешканці, стривожені недотриманням карантинних норм у місті.

Кожному, хто телефонував на «гарячу» лінію, Руслан Шиханов надав вичерпні роз'яснення.

Також заявникам, відповідно до норм чинного законодавства, будуть надіслані офіційні відповіді, а за окремими зверненнями буде вжито оперативних заходів реагування. Кожне звернення громадян знаходиться на особливому контролі обласної влади.

 

 

Департамент культури та інформаційної політики

 

Читайте також

Вони втратили спокій, але не втратили людяності: в Запоріжжі відзначили благодійників та волонтерів

Форум «Безпечна громада»: МВС розширює безпекові ініціативи для громад

Зі смаком черешні: в Запоріжжі погасили марку «Мелітополь – це Україна!»

Захистити запорізьке небо: на території області починають працювати дрони-перехоплювачі ворожих безпілотників

Коли мрії гартуються тривогами: в Запоріжжі відзначили найкращих випускників

Нова транспортна стратегія: у Запоріжжі подвоїться кількість муніципальних автобусів

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 24.06.2025

Упродовж доби окупанти завдали 430 ударів по 13 населених пунктах Запорізької області

«Дуже чекаємо на наших Героїв», – заслужений тренер України з плавання проводитиме заняття для ветеранів

Діалог заради розвитку: голова Запорізької ОДА зустрівся з членами обласної Молодіжної ради

Автопідйомники, бункеровоз та фургони: комунальники та прифронтова громада отримали нову та надійну спецтехніку

Приватизація у Запоріжжі: об’єкт незавершеного будівництва у центрі міста виставили на аукціон