Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

До уваги журналістів та громадськості!

4 лютого 2022 - 14:05

      В понеділок, 07 лютого, об 11:00 відбудеться п'ятий етап обговорень в рамках дискусійної платформи «Хортиця: видатна історія - велике майбутнє».

      Тема обговорень: "Зелені простори Хортиці. Яким мають бути парки острова?" Фахівці, експерти обговорять наступні питання: як поєднати дбайливе ставлення до біоценозу та розвиток острову? Паркові зони острова Хортиця – скільки парків є наразі на острові? В якому стані перебувають парки острову Хортиця? Якими мають бути парки острова Хортиця? Успішний світовий та вітчизняний досвід створення парків. Чи можна зробити паркові зони окремим туристичним магнітом?

Дискусія відкрита для всіх охочих та відбудеться онлайн, на базі громадської організації «Запоріжжя. Платформа спільних дій». Аби взяти участь в обговореннях, треба лише зареєструватись за допомогою Google-форми за посиланням: https://forms.gle/WMyL25PKN1X7ZjU16

Після реєстрації ви одразу отримаєте посилання на ZOOM-конференцію.

Всі події також будуть транслюватись онлайн для перегляду на ФБ-сторінках ГО «Запоріжжя. Платформа спільних дій» та Національного заповідника Хортиця.

Представників ЗМІ запрошуємо відвідати та висвітлити захід. Нагадуємо щодо необхідності дотримання карантинних норм.

Захід починається об 11:00. Місце проведення: ГО «Запоріжжя. Платформа спільних дій» (вул. Тургенєва, 29). 

 

Департамент культури та інформаційної політики 

Читайте також

Понад сотня команд і напружений фінал: у Запоріжжі пройшов обласний етап турніру «Шкільний м’яч»

У ЗАПОРІЖЖІ ЧЕРЕЗ НЕСПРИЯТЛИВІ ПОГОДНІ УМОВИ МОЖЕ ВІДЧУВАТИСЯ НЕПРИЄМНИЙ ЗАПАХ

Хід зроблено: у Запоріжжі стартував обласний етап «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»

Запорізьку молодь, яка досліджує та популяризує історію України, запрошують взяти участь у конкурсі на здобуття стипендії ім. Е. Зуба

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 11.04.2026

Впродовж доби окупанти завдали 756 ударів по 45 населених пунктах Запорізької області

Від роботи лікарень до підтримки родин: як стажери Запорізької ОДА занурюються в реальні виклики регіону

Прозорість бізнесу та оцінка партнерів: запорізькі підприємці вивчали інструменти YouControl

«Енергетики роблять все можливе, щоб жителі Запорізького краю мали стабільне електропостачання», – АТ «Запоріжжяобленерго»

«Я задоволена ремонтом. Усе зроблено акуратно та гарно», – мешканці пошкодженого будинку по вул. Запорізька, 2-Б повертаються до відновлених осель

Швидке оформлення – коротке очікування: Обласний транзитний центр підсилюють новою технікою

Мінрозвитку оновило вимоги до ДБН В.2.2-40:2018 «Інклюзивність будівель і споруд. Основні положення»