Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Запорізькі громади виділили кошти на фінансування територіальної оборони

21 лютого 2022 - 12:50

Сьогодні під головуванням очільника Запорізької облдержадміністрації Олександра Старуха пройшла щотижнева нарада з керівниками структурних підрозділів. На ній начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату ОДА Олег Кучинський повідомив про підтримку територіальними громадами Запорізької області програми територіальної оборони та виділення коштів на фінансування відповідних заходів.

Кожна громада долучилася до підтримки територіальної оборони. Найбільший внесок зробили Запорізька (3 млн грн), Мелітопольська (2 млн грн) та Енергодарська (1,1 млн грн) міські ради. 

З метою підтримки сил територіальної оборони на сесії Запорізької обласної ради також виділено кошти у обсязі 30,5 млн грн.  

Запорізька обласна рада також затвердила ще 4 програми, які спрямовані на забезпечення правопорядку в області, надання шефської допомоги військовим частинам ЗСУ, НГУ та ДПСУ, забезпечення заходів мобілізації на території області та організаційне забезпечення діяльності судів. На виконання заходів цих програм цього року передбачено виділення понад 21 млн грн.


Департамент культури та інформаційної політики

Читайте також