Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Модернізація харчоблоків має бути завершена до початку нового навчального року

21 лютого 2022 - 16:00

Сьогодні під головуванням очільника Запорізької облдержадміністрації Олександра Старуха пройшла нарада з питань придбання обладнання та модернізації їдалень та харчоблоків у закладах загальної середньої освіти Запорізької області.

У державному бюджеті на 2022 рік передбачено субвенцію на модернізацію харчоблоків у школах. Для проведення модернізацій та реконструкцій харчоблоків та їдалень у закладах середньої освіти було необхідно вивчити матеріально-технічний стан закладів, які претендують на виділення державного фінансування.

На реконструкцію комунальних закладів освіти кошти залучаються з субвенції, а також частково з місцевих бюджетів. У випадку міських шкіл міські ради мали виділити фінансування у обсязі 20% від вартості робіт, інше буде виконано за рахунок субвенції. Сільські ради мали б виділити з місцевого бюджету 10% вартості робіт.

У цьому проєкті наразі залишилось 13 об'єктів. Зменшення кількості об’єктів спричинено акцентом на якість замість кількості. Розподіл фінансування на меншу кількість об’єктів дозволить закупити все необхідне обладнання. 

Усі заплановані до модернізації об’єкти мають відповідати вимогам, які викладено у спеціальному посібнику. У цьому посібнику перелічено вимоги, без відповідності яким об’єкт не може потрапити до програми співфінансування. Перевіряти відповідність заявленим вимогам буде спеціальна комісія, а процес модернізації чи реконструкції будуть фіксувати за допомогою фотографій.

Наразі йде підготовка проєктно-кошторисної документації. Роботи з реконструкції та модернізації планують розпочати 1 червня. Ці об’єкти мають бути завершені до 1 вересня, тобто до початку нового навчального року. 


Департамент культури та інформаційної політики

Читайте також

Інформація про роботу мобільної лабораторії моніторингу довкілля 24.09.2022

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 8.00 годину 25.09.2022

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 25.09.2022, 214 доба

Удари ворожих ракет зафіксовані одразу в декількох районах міста Запоріжжя та селі біля обласного центру в Запорізькому районі.

УВАГА!

УВАГА!

Слава усім нашим героям! Слава нашому незламному народу! Звернення Президента. 24.09.2022

Події на фронті, “псевдореферендум”, ситуація навколо ЗАЕС та тимчасово окупованих територіях: Олександр Старух підбив підсумки цього тижня

Надсилайте дані про незаконні референдуми. Усіх винних - покараємо!

Збройна атака на запорізький край триває: поліція задокументувала наслідки ворожих обстрілів

Заява керівника ЗОВА Олександра Старуха щодо незаконних дій окупанта на тимчасово захоплених територіях

Інформація про роботу мобільної лабораторії моніторингу довкілля 23.09.2022