Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Заява голови Запорізької обласної військової адміністрації Олександра Старуха щодо ситуації в Енергодарі

4 березня 2022 - 10:00

Олександр Старух зазначив, що ніч пройшла дуже неспокійно. Ніхто такого не очікував. В світі такого не було, В жодній країні світу. І уявити таке просто неможливо. 

Ворог намагається нас просто деморалізувати, коли починає стріляти з танків по блоках атомної станції. Це фактично показує рівень неадекватності цих людей. Разом з тим, ситуацію вдалося стабілізувати. Та пожежа, яка виникла, локалізована нашими підрозділами ДСНС. Відбувся бій. Наразі атомна станція під контролем російських військових, які несуть відповідальність.

Щодо ситуації в місті. Стріляли холостими патронами, намагалися  розігнати людей, залякати їх, примусити до колаборації.   Місто заблоковано з усіх сторін. Дуже багато там техніки, людей ворога.

Наразі працює один блок станції.  Два стоять під парами.Ситуація з ядерної безпеки стабільна, тому що своєчасно було ввімкнено відповідний режим функціонування блоків. Згорів найкращий в світі навчальний центр.

Наші експерти говорять, що такі дії окупантів спрямовані на те, щоб завалити енергосистему країни та спричинити відключення електропостачання.

Нам треба бути до цього готовими.

Підготувати продукти, які не потребують зберігання в холодильниках. 

Наразі велика кількість енергодарців хоче покинути місто. 

Переглянути відео можна за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=IeB-CoRaVOw

Читайте також