Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Запорізька область отримала гуманітарний вантаж зі Львова

5 березня 2022 - 11:36

Сьогодні до Запоріжжя прибули чотири вагони гуманітарної допомоги від мешканців західних областей. Це – продукти харчування та медикаменти, найнеобхідніші речі та засоби гігієни. Організувала збирання та відправку цього  важливого для області вантажу заступниця голови ЗОВА Злата Некрасова. 

  • Дякуємо львів’янам, які відгукнулися та зібрали ці речі, та всім іншим, хто був задіяний в транспортуванні вантажу до Запоріжжя. Гуманітарну допомогу отримають першими ті міста та селища, де найбільше відчувається проблема в цих речах. Ті території, з якими ми втратили комунікації і де невеликі запаси на місцях. В списку є й Василівка. Але поки не має змоги відправити повноцінну вантажівку. За можливості, гуманітарку будемо передавати легковими авто.- зазначив заступник голови Запорізької обласної військової адміністрації Руслан Шиханов, зустрічаючи вантаж у Запоріжжі.

 

Це тільки перший такий потяг. Україна очікує ще не на один такий вантаж  допомоги від наших закордонних партнерів.

Подяка за активну підтримку цього заходу активістам: Антон Карнаух,  Інна Пенчук,  Рафаель Чернецький та всім небайдужим, що долучилися.

Департамент культури та інформаційної політики 

 

Читайте також