Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

За ініціативи Міндовкілля природоохоронні установи Європи долучаються до надання гуманітарної допомоги

9 березня 2022 - 11:10

Природоохоронні установи Європи долучилися до допомоги  жителям  України, які знаходяться у зоні бойових дій та потерпають від гуманітарної кризи  у зв’язку з окупацією нашої території російськими загарбниками. Колективи нацпарків, заповідників та природоохоронних організацій інших європейських країн згуртувалися для підтримки українців.

За їх кошти проводиться купівля речей першої необхідності, їжі, ліків, які потрібні на окупованих територіях. Координатором цих робіт є Міндовкілля України.

Обласна військова адміністрація  підготувала  та передала до Міндовкілля України список необхідних речей: їжі та ліків, що вкрай необхідні для мешканців окупованих територій, на яких розташовані національні природні парки області.

 Національні природні парки НПП «Великий Луг» и НПП «Приазовский» стануть своєрідними хабами. Після отримання ними  гуманітарних вантажів від європейської спільноти допомога, що надійшла, буде  розподілена між мешканцями, як проживають у  громадах, на чиїх територіях розташовані  ці парки.  


Департамент культури та інформаційної політики 

Читайте також