Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Оголошення

18 квітня – День пам’яток історії та культури

10 квітня 2005 - 15:17

Шановні запоріжці та жителі області!

 

День пам’яток історії та культури покликаний  зосередити нашу увагу на духовності, традиціях, культурній спадщині  нашого народу, зафіксованих  у них.

І  скіфські  кургани, і   поховання  періоду Великої Вітчизняної війни, і залишки козацьких фортець, і  архітектурні ансамблі   періоду  розвиненого соціалізму   - то все свідоцтва славної історії наших предків, вічні свідки нерозривного зв’язку минулого, сучасного та майбутнього у житті країни, у долі народу. Це безцінне багатство, оберігати яке – священний обов’язок кожного з нас.

Тож закликаємо всіх  запоріжців – краєзнавців за фахом та тих, хто є шанувальником старовини за покликом серця, докладати всіх зусиль у справу збереження та пропагування історико-культурних цінностей, які по праву належать кожному громадянину держави, достойно репрезентують Україну на світовому рівні.

 

Голова облдержадміністрації     Юрій Артеменко

Голова обласної ради                   Володимир Березовський

Читайте також

Держава виділяє кошти на відновлення та розбудову індустріальних парків

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 31.05.2026

Стати офіцером нового покоління: Національна академія Сухопутних військ розпочинає вступну кампанію – 2026

Сила та витривалість: успіхи запорізьких спортсменів на міжнародній арені

«Стан експортної спроможності українського креативного продукту»: опитування від УКФ

Без барʼєрів у спілкуванні: для фахівців Транзитного центру в Запоріжжі провели тренінг з жестової мови

упродовж доби окупанти завдали 976 ударів по 55 населених пунктах Запорізької області

Жителів запорізьких громад запрошують пройти опитування про проблеми, які їх турбують

Виникли труднощі з Кабінетом пацієнта? У МОЗ пояснили, куди звертатися

Запорізькі спортсмени здобули нові перемоги на чемпіонатах України

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 30.05.2026

Впродовж доби окупанти завдали 911 ударів по 40 населених пунктах Запорізької області.