Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Гуманітарна “гаряча лінія”

У Запоріжжі запрацює повноцінна гуманітарна “гаряча лінія”

18 березня 2022 - 11:00

За розпорядженням голови Запорізької обласної військової адміністрації Олександра Старуха на базі “Запорізького обласного контактного центру” створена гуманітарна “гаряча лінія”. 

За визначеними телефонами можна передати інформацію  про неправомірне затримання окупаційними силами РФ громадян України, іноземних громадян та осіб, які перебувають на тимчасово непідконтрольних територіях, органам влади України, або зниклих цивільних осіб. 

Крім цього, робочі групи та штаби “гарячих ліній” створять у всіх районах області. Зокрема, на місцевому рівні для розгляду звернень громадян залучатимуть представників релігійних, благодійних та громадських організацій, а також волонтерів для надання допомоги людям, які перебувають на відповідних територіях. 

Звернутися на “гарячу лінія” можна за телефоном: 0800-503-508

 

Департамент культури та інформаційної політики

Читайте також

Перевір здоров’я вчасно: Запорізька область долучається до запуску нової державної медичної програми

«Моя оцінка – 12 з 10»: ще одна «підземна» школа в Запорізькій області відкрила свої двері для учнів

Освіта без пауз: школярі Запорізької області продовжать навчатися очно зі змішаним режимом

Енергоефективність – наша спільна відповідальність

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 16.01.2026

Упродовж доби окупанти завдали 795 ударів по 29 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1422-го дня війни

Майже 45 мільйонів гривень зекономлено на закупівлі пального: результати моніторингу робочої групи «Прозорість та підзвітність»

Прифронтове Запоріжжя як приклад кризової стійкості: представники Посольства та Центру антикризового управління Латвії – з робочою поїздкою в регіоні

Дайджест новин проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади»

Запорізькі енергетики оперативно відновлюють електропостачання попри ворожі обстріли і складні погодні умови

Повернутися «додому»: учні школи № 87 чекають на відкриття своєї «підземної» школи