Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Людмила Бухаріна: заклади освіти у Запорізькій області працюють як соціальні хаби (ВІДЕО)

18 березня 2022 - 12:40

Директорка Департаменту освіти та науки Людмила Бухаріна розповіла про функціонування закладів освіти.

Наразі усі заклади освіти задіяні  як центри надання соціальної допомоги, тобто є своєрідними соціальними хабами. Школи, садочки, училища, коледжі наразі надають прихисток евакуйованим та внутрішньо переміщеним особам і Запорізької області, і сусідніх областей.

Евакуйовані з Маріуполя та Херсонської області люди мають можливість отримати прихисток, їжу та інші потрібні їм речі. Тут вони можуть перебувати необхідний їм час та від’їхати далі, у більш безпечне місце. 

Що стосується освітнього процесу, відповідно до рекомендацій Міністерства освіти і науки і відповідно до розпорядження голови Запорізької обласної військової адміністрації Олександра Старуха, освітній процес тимчасово призупиняється. Таке рішення було прийнято у зв’язку із ситуацією в області, яка змінюється щоденно. 

Поки що ми використовуємо усі можливі інтернет-ресурси, телересурси, які нам пропонує Міністерство освіти і науки і наші заклади післядипломної освіти для того, щоб учні не залишались поза навчальним процесом.

Також Людмила Бухаріна розповіла, що наразі у Запорізькій області у результаті військової агресії РФ пошкоджено 7 закладів освіти (2 училища, 4 школи та 1 дитячий садочок). 

Окрім цього, Запорізький медичний університет запропонував ініціативу для учасників освітнього процесу. Вони пропонують проведення тренінгів з надання медичної допомоги, методів правильного транспортування постраждалих і т.д. Людмила Бухаріна зауважила, що такі ініціативи наразі є дуже корисними і вони вже готують такі групи.


 Департамент культури та інформаційної політики

Читайте також