Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Віталій Литвиненко: у Запорізькій області продовжуються ремонтні роботи на об’єктах інфраструктури життєзабезпечення (ВІДЕО)

18 березня 2022 - 13:30

Надання життєво необхідних комунальних послуг залишається на особливому контролі влади. Про це розповів директор Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва Віталій Литвиненко. 

За словами очільника Департаменту, за минулу добу працівники Запоріжжяобленерго відновили електропостачання 13 тисячам споживачів Пологівського міжрайонного району електромереж та Гуляйпільського районного відділення. В перші дні агресії майже 300 населених пунктів залишились без електропостачання, наразі їх кількість зменшилась до 115 

Аварійно-відновлювальні бригади продовжують ремонтні роботи на об’єктах інфраструктури життєзабезпечення, але ворог не припиняє її пошкоджувати. 

Вчора пізно ввечері ворожий снаряд влучив в підстанцію на території одного із населених пунктів Василівського району та серйозно пошкодив обладнання. Мешканці декількох населених пунктів залишились без електропостачання, відновлювальні роботи вже ведуться.

51 населений пункт на сьогодні без газопостачання, переважна більшість таких населених пунктів знаходиться в Бердянському районі. Ворожі війська так і не дали доступу для ліквідації аварії на магістральному газопроводі на території Донецької області. В останню добу відновлено газопостачання мешканцям міст Оріхів та Василівка. Централізоване теплопостачання надається в усіх містах, крім м. Бердянськ, який позбавлений газопостачання. Окрм цього, Віталій Литвиненко закликав у разі можливості оплачувати послуги. Також директор Департаменту привітав працівників галузі із прийдешнім Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення (20 березня).

 

  • Відзначу працівників аварійно-відновлювальних бригад, які, ризикуючи власним життям, забезпечують вкрай важливими комунальними послугами наші оселі. 


 

Департамент культури та інформаційної політики

Читайте також

Залучити світ до реалізації формули миру – зараз одне з ключових завдань для України

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 17.00 годину 09.12.2022

Олександр Старух про оперативну ситуацію в регіоні

Олександр Старух: “Лише відповідальне ставлення до енергетичних обмежень дасть нам по-справжньому світле майбутнє”

В Запорізькій області відновлено моніторинги автобусних маршрутів

Як отримати безкоштовно або з невеликою доплатою ліки за програмою Доступні ліки у військовий час

Жителі прифронтових громад Пологівського та Запорізького районів продовжують отримувати паливні дрова

Наслідки ворожого обстрілу Запорізького району

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РАДІАЦІЙНОГО ФОНУ на 8.00 годину 09.12.2022

Ситуація щодо російського вторгнення станом на 09.12.2022, 289 доба

Дякую всім, хто посилює нашу державу і допомагає людям. Звернення Володимира Зеленського 8.12.2022

Олена Зеленська відкрила розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги постраждалим унаслідок збройної агресії РФ