Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Анонси

До уваги редакторів друкованих видань для дітей та юнацтва

28 листопада 2005 - 15:04

Держкомтелерадіо України ініціює проведення Всеукраїнської наради редакторів друкованих періодичних видань для дітей та юнацтва, на якій будуть обговорені актуальні питання розвитку вітчизняної дитячої та юнацької періодики.

 

            Нарада відбудеться 15 грудня 2005 року о 10 годині за адресою: м. Київ, вул. Леоніда Первомайського, 5-а (ст. метро «Кловська»), Будинок звукозапису НРКУ, 2-й поверх.

 

            Контактний телефон: 8 (044) 278-86-96

 

 

Прес-служба облдержадмінісьрації

 

Читайте також

Від відновлення пошкоджених будинків до підтримки родин: у Вільнянську визначили проблеми, які потребують першочергового вирішення

«В центрі»: у Запоріжжі молодь поєднала навчання, спорт і творчість

Молодь творить зміни вже зараз: у Києві відбувся Український молодіжний форум

Стартував прийом заявок на Премію Кабінету Міністрів України за внесок в енергетичну стійкість України

За матеріалами СБУ до 10 років ув’язнення засуджено ворожу поплічницю, яка злила окупантам локації підрозділів ЗСУ

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 14.08.2026

Загалом упродовж доби окупанти завдали 811 ударів по 52 населених пунктах Запорізької області

VІ Всеукраїнський творчий конкурс «Що для мене Україна?»: триває прийом заявок

Ще 7 одиниць техніки отримала Запорізька область від міжнародних партнерів

Голова ЗОДА Іван Федоров ініціював проведення командно-штабних навчань з реагування на наслідки масштабних ворожих атак

У Запоріжжі 40 юнаків і дівчат долучилися до патріотичного руху «Байда»

«Азов» – це любов: вступай до лав 1-го корпусу НГУ