Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Ситуація щодо російського вторгнення 19.03.2022 станом на 08:00 (ВІДЕО)

19 березня 2022 - 09:40

Триває  двадцять четверта доба героїчного протистояння підрозділів Сил оборони України на Запорізькому напрямку й Українського народу  російському воєнному вторгненню.

Щодня ситуація динамічно змінюється, і станом на зараз противника зупинено і немає інтенсивного активного протистояння, як це було ще декілька днів тому.

Але в той же час окупанти систематично обстрілюють наші позиції, застосовуючи міномети,  танки, гелікоптори та ракетні системами великої потужності.

Що стосується наших підрозділів, то протягом доби українські захисники та захисниці Запорізького краю знищили БТР-82 з десантом окупантів та пошкодили дві БМП противника, продовжуючи  наносити вогневі ураження по противнику як на передньому краї, так і вглибину його оперативної побудови і бойових порядків – внаслідок чого окупанти постійно несуть втрати серед особового складу та броньованої техніки.

На даний час втрати є і у нас. Так, під час обстрілу, 18 березня 2022 року, передмістя обласного центру Запоріжжя внаслідок двох ракетних ударів дев’ять осіб загинуло (з них один представник  Державної служби надзвичайних ситуацій) та сімнадцять поранено (з них три представника  Державної служби надзвичайних ситуацій і два цивільних), ще п’ять травмованих. 

На даний час керівництво Запорізької обласної військової адміністрації продовжує приділяти увагу евакуації в безпечні регіони країни жителів окупованих населених пунктів Запорізького краю та доставці гуманітарної допомоги.

Відтак протягом 18 березня 2022 року було евакуйовано 2277 людей (з них 624 дитини), на 762 автомобілях.

Боротьба триває!

Вірте у наших воїнів! 

Зло має буде покарано! 

Слава Україні!

 


 

Речник ЗОВА, полковник Іван Арєф’єв 

Читайте також

«Візитна картка України»: запорізьких підприємців запрошують представити свої інвестиційні проєкти міжнародній аудиторії

Впродовж доби окупанти завдали 887 ударів по 47 населених пунктах Запорізької області

Запорізькі водойми під особливим контролем: результати перших рейдів

Дніпрорудне – Гостомель: дієва співпраця заради підтримки людей

Об’єктивно та неупереджено: як працює Рада бізнес-омбудсмена України

«Чуйки» – для ремонтних бригад, світло – для людей: як працюють запорізькі енергетики

Експериментальний проєкт від Мінветеранів

Шах і мат: юні шахісти із Запоріжжя стали призерами змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»

СБУ повідомила про підозру двом зрадникам, які воювали проти Сил оборони України у складі армії рф на Запоріжжі

Впродовж доби окупанти завдали 950 ударів по 53 населених пунктах Запорізької області

Один простір для десятків рішень: заступник Міністра відвідав Транзитний центр у Запоріжжі

На Дереві пам’яті з’явилися ще 85 нових дзвіночків на честь полеглих Захисників і Захисниць України