Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Cитуація щодо російського вторгнення 1.04.2022 станом на 08:00 - #ЗСУ, 37 доба (ВІДЕО)

1 квітня 2022 - 08:05

Обстановка довкола міста Запоріжжя та у Запорізькій області залишається напруженою, але контрольованою. Противник проводить спроби просування у напрямках населених пунктів Гуляйполе, Запоріжжя, Кам’янське, але успіху не має.

Російські окупанти продовжують здійснювати артобстріли місцевої інфраструктури та доріг в Оріхові та кількох інших населених пунктах Пологівського району. 

За інформацією з вищого штабу Сил оборони України станом на вечір 31 березня 2022 року та на ранок 1 квітня 2022 року підрозділи Сил оборони Запорізького краю знищили 32 окупанти, 38 – поранили, також у ворога тепер  на два бронетранспортери та два танки менше. Окрім того, наші бійці знищили 7 автомобілів та 2 реактивні системи залпового вогню «Град».

Підрозділи ДСНС в місцях, де відбувалися бойові зіткнення, ліквідують  наслідків надзвичайних подій. Так, внаслідок обстрілів у місті Пологи горіли два житлові будинки та надвірна споруда на загальній площі 158 кв.м. Рятувальники загасили пожежу. Жертв та постраждалих немає. Піротехніками ДСНС було знешкоджено 44 вибухонебезпечних предмети у Запорізькому районі області.

У населеному пункті Пологи тимчасово не працює відділок поліції. Під егідою міської ради створюються народні дружини для боротьби з мародерами. Закликаємо місцевих чоловіків  виходити на патрулювання вулиць. У Мелітополі майже  катастрофа з медичним персоналом місцевих лікарень. Працівники не витримують тиску та шантажу з боку тимчасової окупаційної влади та військ, масово покидають територію міста. Приблизно 40-50% лікарського персоналу виїхало.

Крім того, директори мелітопольських закладів середньої освіти міста написали заяви на звільнення на знак небажання співпрацювати з окупантами.

Щодо Запоріжжя, то жителі міста разом із підрозділами ТрО та іншими силовими структурами продовжують готуватися  до оборони. 

Також днями близько 60 військовослужбовців однієї з бригад територіальної оборони склали присягу на вірність народу України.

Зберігаймо спокій!  Разом переможемо! Слава Україні!

 

 

 

Речник ЗОВА, полковник ЗСУ Іван Арєф’єв

Читайте також

Прозорість бізнесу та оцінка партнерів: запорізькі підприємці вивчали інструменти YouControl

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 13.04.2026

Аграрії з прифронтових громад можуть застрахувати свій врожай та отримати до 60 % компенсації страхової премії від держави

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1508-го дня війни

Впродовж доби окупанти завдали 456 ударів по 28 населених пунктах Запорізької області

У ЗАПОРІЖЖІ ЧЕРЕЗ НЕСПРИЯТЛИВІ ПОГОДНІ УМОВИ МОЖЕ ВІДЧУВАТИСЯ НЕПРИЄМНИЙ ЗАПАХ

Збір анкет на Global Teacher Prize Ukraine-2026 розпочато: запорізьких вчителів запрошують до участі

Синхронність, технічна майстерність та віра у перемогу: запорізькі спортсмени підкорюють міжнародні арени

Поділитися теплом: 100 пасок для тих, хто полишив дім

Впродовж доби окупанти завдали 853 удари по 40 населених пунктах Запорізької області

Понад сотня команд і напружений фінал: у Запоріжжі пройшов обласний етап турніру «Шкільний м’яч»

У ЗАПОРІЖЖІ ЧЕРЕЗ НЕСПРИЯТЛИВІ ПОГОДНІ УМОВИ МОЖЕ ВІДЧУВАТИСЯ НЕПРИЄМНИЙ ЗАПАХ