Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

У Запоріжжі майже повністю відновлено роботу промислових підприємств

8 квітня 2022 - 17:00

Про роботу промислового комплексу нашого регіону розповів начальник Управління стратегічних галузей виробництва Запорізької обласної державної адміністрації Євген Чаплигін.

В січні поточного року у промисловому комплексі області було задіяно майже 126 тис осіб та діяло 17 великих підприємств. Виробничі площі цих підприємств переважно розташовані на території м. Запоріжжя. У довоєнний час на них було задіяно близько 55 тис працівників, це майже 45 % від загальної чисельності працюючих у промисловості області.

Наразі існує ряд проблемних питань, які стримують повний запуск виробництв. Насамперед стримуючим фактором є розрив логістичних ланцюгів та зупинка виробництв споживачів продукції та постачальників сировини. Обласна влада спільно з керівниками підприємств та центральними органами влади докладають максимальних зусиль задля вирішення цих проблем.

Нещодавно до Запоріжжя завітала делегація з Міністерства інфраструктури на чолі з міністром Олександром Кубраковим, до складу якої також входили представники Укрзалізниці та Служби автомобільних доріг. Під час візиту відбулась зустріч з усіма представниками найбільших промисловим підприємств, які мали змогу висловити свої конкретні проблемні питання стосовно логістики та функціонування інфраструктури.

Обговорення вийшло відвертим та конструктивним. Представниками міністерства були запропоновані конкретні шляхи вирішення зазначених проблем та озвученні подальші кроки діяльності міністерства. 

  • Управління стратегічних галузей виробництва постійно аналізує стан роботи промислових підприємств. Від керівництва області та від себе особисто хочу висловити подяку керівникам та їх колективам за ту підтримку та допомогу, яку вони надають у виконанні військових, евакуаційних та гуманітарних заходів. А також за те, що надають робочі місця тисячам наших громадян та забезпечують надходження до бюджетів всіх рівнів, - наголосив Євген Чаплигін.

 

    

 

Департамент культури та інформаційної політики 

 

Читайте також

Відкрито можливість подання заяв для вступу на бакалавра

Відбудова зруйнованих будинків в Запоріжжі: ухвалено рішення Уряду

Вже сьогодні в графіках немає чотирьох черг одночасно. Сподіваємося, що надалі буде легше, – речниця «Запоріжжяобленерго» Зореслава Цупренко про погодинні відключення електропостачання у регіоні

Отримати грант на навчання можна буде через Дію: Уряд ухвалив постанову

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 18.07.2024

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 19.07.2024

Впродовж доби окупанти завдали 447 ударів по 13 населених пунктах Запорізької області.

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль провів засідання Уряду, присвячене Запоріжжю

Металурги Запоріжжя приймають вітання з професійним святом

«Встановіть новий застосунок банку»: МВС попереджає про нову кібершахрайську схему

Моніторинг внутрішньообласних автобусних маршрутів: виявлено порушень на 100 тисяч гривень

«Україна – це Дім» – нова онлайн-платформа для ВПО та українських шукачів притулку за кордоном