Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

У Запоріжжі майже повністю відновлено роботу промислових підприємств

8 квітня 2022 - 17:00

Про роботу промислового комплексу нашого регіону розповів начальник Управління стратегічних галузей виробництва Запорізької обласної державної адміністрації Євген Чаплигін.

В січні поточного року у промисловому комплексі області було задіяно майже 126 тис осіб та діяло 17 великих підприємств. Виробничі площі цих підприємств переважно розташовані на території м. Запоріжжя. У довоєнний час на них було задіяно близько 55 тис працівників, це майже 45 % від загальної чисельності працюючих у промисловості області.

Наразі існує ряд проблемних питань, які стримують повний запуск виробництв. Насамперед стримуючим фактором є розрив логістичних ланцюгів та зупинка виробництв споживачів продукції та постачальників сировини. Обласна влада спільно з керівниками підприємств та центральними органами влади докладають максимальних зусиль задля вирішення цих проблем.

Нещодавно до Запоріжжя завітала делегація з Міністерства інфраструктури на чолі з міністром Олександром Кубраковим, до складу якої також входили представники Укрзалізниці та Служби автомобільних доріг. Під час візиту відбулась зустріч з усіма представниками найбільших промисловим підприємств, які мали змогу висловити свої конкретні проблемні питання стосовно логістики та функціонування інфраструктури.

Обговорення вийшло відвертим та конструктивним. Представниками міністерства були запропоновані конкретні шляхи вирішення зазначених проблем та озвученні подальші кроки діяльності міністерства. 

  • Управління стратегічних галузей виробництва постійно аналізує стан роботи промислових підприємств. Від керівництва області та від себе особисто хочу висловити подяку керівникам та їх колективам за ту підтримку та допомогу, яку вони надають у виконанні військових, евакуаційних та гуманітарних заходів. А також за те, що надають робочі місця тисячам наших громадян та забезпечують надходження до бюджетів всіх рівнів, - наголосив Євген Чаплигін.

 

    

 

Департамент культури та інформаційної політики 

 

Читайте також

Запоріжжя разом з усією країною вшанувало пам'ять загиблих воїнів

“Україна є! Україна буде!”, - в Запорізькій області вшанували мужніх воїнів всіх часів

До Дня захисників і захисниць України в обласному центрі вшанували пам’ять загиблих Героїв

РАДІАЦІЙНИЙ ФОН В КОНТРОЛЬНИХ ТОЧКАХ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

Щодо наслідків підриву Каховської ГЕС для Запорізького регіону

СИТУАЦІЯ ЩОДО РОСІЙСЬКОГО ВТОРГНЕННЯ СТАНОМ НА 01.10.2023, 585 ДОБА

За минулу добу зафіксовано 157 ворожих обстрілів по 27 населених пунктах

РАДІАЦІЙНИЙ ФОН В КОНТРОЛЬНИХ ТОЧКАХ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

ЩОДО НАСЛІДКІВ ПІДРИВУ КАХОВСЬКОЇ ГЕС ДЛЯ ЗАПОРІЗЬКОГО РЕГІОНУ

Нарада з представниками міжнародних організацій щодо надання допомоги у твердому паливі

Ворог вів вогонь по 21 населеному пункту – зафіксовано 130 ударів

СИТУАЦІЯ ЩОДО РОСІЙСЬКОГО ВТОРГНЕННЯ СТАНОМ НА 30.09.2023, 584 ДОБА