Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

На Укрпошті урочисто презентували та погасили нову марку з конвертом, присвячену героїчній боротьбі українського народу

12 квітня 2022 - 14:15

В обіг вводяться перші українські поштові марки, випущені  в умовах воєнного стану. Укрпошта не чекала кінця війни проти збройної агресії рф, а запустила марку одразу, як тільки єдиний виробник поштових марок в Україні, поліграфкомбінат “Україна”, зміг її виготовити.

Назва марки була обрана не випадково. Фраза «Русській воєнний корабль, іди …» стала одним з символів спротиву ворогам. У конкурсі на кращий ескіз поштової марки, який оголосили 1 березня, взяло участь майже 500 художників. Переможний ескіз було обрано за результатами голосування понад 8000 респондентів. Автор, робота якого перемогла, родом з Криму та наразі живе у Львові, але хоче, щоб його мала батьківщина знову стала українською, а окупаційна влада пішла вслід за кораблем.

Цю марку випускають у двох номіналах:

F – для відправки по Україні

W – для відправки за кордон

На урочистому погашенні нової марки був присутній керівник Запорізької обласної військової адміністрації Олександр Старух. 

Висловлюю вдячність Укрпошті від імені всіх наших воїнів, які сьогодні боронять нашу Батьківщину і крок за кроком відвойовують села, в тому числі і в нашому регіоні. Впевнений, що наша спільна діяльність, спрямована на допомогу нашій армії, і наші ЗСУ, призведе до того, що наші хлопці повернуть все, що у нас забрали, - наголосив очільник ЗОВА. 

Олександр Старух  також висловив подяку усім рядовим працівникам пошти, які не тільки роблять свій внесок у суспільне життя, але й у підтримують території, які знаходяться в скрутному становищі. Очільник ЗОВА нагадав, що кожен має займатися своєю справою. Лікар – лікувати, вчитель – навчати, а поштарі - нести гарні звістки у домівки українців. Працівники пошти запевнили, що вони натхненно працюватимуть і надалі заради нашої спільної перемоги.

 

Департамент культури та інформаційної політики

Читайте також