Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Завдяки силам ЗСУ та гуляйпільцям тримається оборона краю на “Махновській дузі”

16 квітня 2022 - 14:00

Як заявив голова Пологівської районної державної адміністрації Артур Крупський, сьогодні вночі рашистами були обстріляні мирні житлові квартал у місті Пологи. Серед постраждалих - 12-річна дитина, яку терміново прооперували. 

Дуже інтенсивні обстріли відбувалися й по місту Гуляйполе, по якому гатили більше 5 годин із різнокаліберної зброї,  у тому числі і з Градів. Точилися бої у передмісті Оріхова. Наразі уточнюються втрати серед населення та інфраструктури.  

Наші війська дають відсіч.  

За словами Сергія Ярмака, голови Гуляйпільської міської  громади, щоденно йдуть обстріли у м. Гуляйполе та на території громади. Цієї ночі велись обстріли градами та фосфорними бомбами. Понівечені житлові будинки, об'єкти соціальної сфери. На жаль,  війна йде не з військовими,  а з мирним населенням. 

Але влада продовжує працювати: за підтримки волонтерів та обласної військової адміністрації продовжуємо видавати гуманітарну допомогу. В першу чергу, продукти харчування, які можна тривалий час зберігати (крупи, макарони, консерви, олія), бо на території громади вже більше місяця відсутнє електропостачання, а частина громади без газопостачання. За допомогою генераторів ми підтримуємо роботу мобільного зв'язку та лікарню,  яка працює. Щоденно жителі громади мають можливість централізовано евакуюватися, назад у громаду автобуси доставляють гуманітарні вантажі. 

 

   

 

Департамент культури та інформаційної політики 

 

Читайте також