Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Активні бойові дії ускладнюють проведення ремонтних робіт

20 квітня 2022 - 10:05

На сьогодні, 20 квітня, через пошкодження ліній електропостачання, опор та обладнання без електропостачання знаходиться 24 080 абонентів у 74 населених пунктах Запорізької області.

Протягом минулої доби відновлено енергопостачання 1 161 споживача на території обслуговування Оріхівських електромереж, знеструмленого днями через пошкодження електромереж внаслідок обстрілів.

Також заживлені 360 домівок у м. Бердянськ та 42 споживачі Вільнянського районного відділення, енергопостачання яких було порушене внаслідок погодних умов.

Усунути пошкодження, що виникли на ранок 19.04.2022 у Пологівських електромережах, не вдалося. Роботи будуть відновлені сьогодні.

Без істотних змін залишається ситуація по Гуляйпільським, Василівським та частково Оріхівським мережам. Активні бойові дії та недопуск до місць пошкоджень з боку військових унеможливлюють проведення аварійно-відновлювальних робіт. 

Без газопостачання загалом по області на сьогодні знаходиться 65 372 абоненти у 81 населеному пункті області. Залишаються відключеними від газопостачання 48 населених пунктів Бердянського та Мелітопольського районів через пошкодження магістрального газопроводу на території Донецької області.

Минулої доби 19.04.2022 у м. Пологи відновлено роботу ШГРП, відключеного ще 16.04.2022 внаслідок ведення інтенсивних бойових дій.

Порушене внаслідок ведення бойових дій газопостачання у інших населених пунктах області планується невідкладно відновити після отримання доступу для проведення аварійно-відновлювальних робіт. 

За наявною інформацією на сьогодні відсутнє водопостачання у місті Гуляйполе та прилеглих сільських населених пунктах Пологівського району, смт Степногірськ та прилеглих сільських населених пунктах Василівського району. Крім того, через проблеми із забезпеченням електроенергією артезіанських свердловин без водопостачання частина м. Пологи Пологівського району.

Також внаслідок бойових дій пошкоджено каналізаційні очисні споруди, які приймають стоки м. Василівка та смт Степногірськ Василівського району. 

За наявної інформації минулої доби 19.04.2022 у с. Павлівське Запорізького району через влучання боєприпасів було пошкоджено 8 приватних житлових будинків.

Загалом по області за наявною інформацією повністю зруйновано або частково пошкоджено 476 домоволодінь.

 

Департамент культури та інформаційної політики 

 

Читайте також